LIETUVIŲ KALBOS DIENOS
Mokytojų L. Litvinskienės ir S. Navasaitytės iniciatyva 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo bendroje veikloje, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms bei artėjančiai Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Veiklos metu mokiniai prisiminė, kokia tai svarbi šventė Lietuvai, kalbėjosi apie jos reikšmę mūsų valstybei ir žmonėms. Taip pat turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias dalyvaudami smagiame ir azartiškame žinių patikrinime „Kahoot“ platformoje. Mokiniai aktyviai įsitraukė, bendradarbiavo ir dar kartą įtvirtino žinias apie Lietuvos istoriją bei lietuvių kalbą.