LIETUVOS GP KORDINIŲ AUTOMODELIŲ VARŽYBOS

Atšventę rugsėjo pirmąją  Emilis, Eimantas, Edvinas, Aurimas, Danielius ir Rytis išvyko į Vilnių į Lietuvos GP kordinių automodelių varžybas. Tai pirmosios rimtos varžybos susibūrusiai jaunai komandai, pirmas savo jėgų ir teorinių žinių patikrinimas praktikoje. Į varžybas atvyko svečiai iš Latvijos Rygos miesto ir iš Estijos Talino miesto ,,Master" klubo jaunieji sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo ir automodelių sporto meistrai šiai sporto šakai pašventę ne vienerius metus, o tai puiki patirtis jauniesiems sportininkams. Pirmojoje modelių išsukėjų rungtyje gerai pasirodė Edvinas Leskauskas ir Aurimas Žandaravičius, laimėję II ir III vietas. E- 1 klasėje III-ąją vietą laimėjo Eimantas Meiliūnas. E-2 klasėje III-ąją vietą - Aurimas Žandaravičius. Dvi III vietas E-3B ir TEMP klasėse laimėjo Danielius Petrauskas. Labiausiai šiose varžybose pasisekė Edvinui Leskauskui. Jo E-2.1 Junior klasės modelis išvystė 190,669 km/h. greitį ir laimėjo I-ąją vietą. Šuo rezultatu jis pagerino aštuonis metus buvusį trasos rekordą, kuris ik šiol buvo 184,232 km/h bei prieš keturis metus buvusio būrelio nario Arūno Arbuzo pasiektą Lietuvos rekordą 177,172 km/h Edvino rezultatas - II rezultatas Baltijos šalyse.