MOKINIŲ TARYBA PRADĖJO AKCIJĄ ,,ATVERKIME ŠIRDIS“

 

                        Dauguma  žmonių turi šiluma spinduliuojančią širdį, kuri atstoja šimtus šaltų. Tokie žmonės griauna nepasitikėjimo sienas, stato naujus draugystės, meilės tiltus ir priverčia nekalto beglobio širdelę pradėti plakti lengviau, o patį gyvūną – tikėti stebuklais. Yra žmonių, kurie  neturi širdies. Jie gali išmesti nieko dėtus  savo augintinius, savo šeimos narius  dėl jų senatvės, ligos ar tiesiog todėl, kad buvęs visai naujas „žaisliukas“ jau pabodo.

Apie tai susimąstėme  apsilankę  gyvūnų globos namuose ,,Lesė“. Jau nuo pat mokslo metų pradžios pradėta vykdyti  jau tradicija tapusi  akcija ,, Atverkime širdis“. Į svečius nuvykome ne tuščiomis. Savanorių prižiūrimiems globotiniams, dovanų nuvežėme maisto, o visapusiškai švarai palaikyti – cheminių valiklių bei šluotų. Su dideliu liūdesiu apžiūrėjome globos namus, išgirdome liūdnas, juose gyvenančių gyvūnėlių istorijas iš savanorių lūpų. Savanorės papasakojo,  jog šiuo metu Lietuvoje vis daugėja smurtinių atvejų,  įvykdytų prieš gyvūnus, tačiau apie tai yra mažai kalbama. Būtent šiuose gyvūnų globos namuose yra globojami gyvūnai-senjorai, tai yra palikti mirti gyvūnai. Būtent šios įstaigos tikslas - ne dovanoti gyvūnus žmonėms, o juos pagydyti, suteikti jiems geresnį gyvenimą.

                    Šiuo metu globos namuose gyvenantiems gyvūnėliams  kaip niekad reikia mūsų visų paramos. Tai  ne paskutinis mūsų apsilankymas, nusprendėme toliau vykdyti akciją ir visų dėmesį atkreipti į tai, kad kiekvienam gyvūnėliui, kaip ir žmogui, yra reikalingas dėmesys, meilė ir nuolatinė priežiūra.

Mokinių tarybos pirmininkė Laura Subačiūtė

Joomla templates by a4joomla