Mes prieš aids

 


Gruodžio pirmoji-pasaulinė AIDS diena.
Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinėje mokykloje vyko konkursas 7-12 klasių mokiniams ,,Mes prieš AIDS“, skirtas šiai dienai paminėti. Konkursą organizavo ir vedė 10b klasės mokiniai padedami klasės auklėtojos Laimutės Rutkauskienės. Daug padėjo mokyklos socialinė darbuotoja Regina Lomsargienė.
Konkurso tikslai: ugdyti dorines nuostatas, atsakomybę už save ir savo artimą, atkreipti dėmesį į ŽIV/AIDS ir narkomanijos problemas Lietuvoje ir pasaulyje, skatinti reikliai vertinti savo ir savo draugų elgesį, įspėti bendraamžius dėl rizikingo elgesio padarinių.
Dvi savaites 7-12 klasių mokiniai galėjo piešti piešinius, fotografuoti, rašyti rašinius ar kurti socialinę reklamą šia tema.
Konkurse aktyviausiai dalyvavo septintų ir vienuoliktų klasių mokiniai.
Septintokai daugiausiai parašė rašinių, sukūrė daug reklaminių plakatų, lankstinuką, nedidelį spektaklį. Nuo septintokų neatsiliko ir vienuoliktokai. Jie taip pat sukūrė plakatų, parašė rašinių, sukūrė net trumpą filmą ŽIV/AIDS tema.
Visus mokinių darbus pristatėme per popietę. Jos metu daugiau papasakojome apie ŽIV/AIDS, vienuoliktos ir septintos klasės sprendė kryžiažodžius, žiūrėjome sukurtus trumpus filmukus, vaidinimus. Kad nuotaika nebūtų liūdna, mums padainavo 10b klasės mokinės Kamilė ir Eglė.
Renginio pabaigoje klasės buvo apdovanotos padėkos raštais, o dalyviai, kurie kūrė įvairius darbus- individualiais prizais ir išvyka į koncertą Vilniuje, kuris vyks Siemens arenoje.
Visus mokinių darbus, kuriuos jie sukūrė, mokyklos mokiniai gali pamatyti mokyklos galerijoje, specialiai parengtame stende.
Renginio organizatoriai mano, kad mokiniai daugiau sužinojo apie ŽIV/AIDS. Smagu, kad renginys pavyko ir visi noriai jame dalyvavo.

Joomla templates by a4joomla