TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS "TEMIDĖ"

          Kovo 9 dieną Kauno rajono Mastaičių mokykloje – daugiafunkciame  centre vyko teisinių žinių konkurso Temidė 2023 konkurso I etapas, kuriame savo žinias išbandė 10 Kauno rajono mokymosi įstaigų moksleivių. Mūsų gimnaziją atstovavo II g. klasės mokiniai: Žuklevičiūtė Skaistė, Kinčiūtė Rugilė, Laimutis, Barkauskas, Nedas Leskauskas ir Modestas Žiglevičius. Konkursą pristatyti ir sveikinimo žodį tarti atvyko Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Aleksėjus Chraminas, kuris pačioje konkurso pradžioje visiems konkurso dalyviams uždavė klausimą į kurį greičiausiai atsakė mūsų gimnazijos mokinys Modestas Žiglevičius. Dovaną už teisingą atsakymą Modestas atsiėmė iš viršininko rankų. 

          Labai džiaugiamės ir didžiuojamės visais konkurso dalyviais. 

 

Soc. pedagogė Sandra Dobrovolskė

 

 

© 2023 All rights reserved

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija