DĖKOJAME

          Nuoširdžiai dėkojome mūsų gimnazijos bendruomenei, buvusiems mokiniams ir kitiems gimnazijos rėmėjams, kad atsiliepėte į kvietimą paremti Ukrainiečių vaikų ugdymą  mūsų gimnazijoje. Visos surinktos lėšos bus skiriamos vaikų iš Ukrainos reikalingoms ugdymo priemonėms įsigyti ir edukacinėms veikloms vykdyti. 

          Dėkojame Kultūros, švietimo ir sporto skyriui,  pristačiusiems Mokinio krepšelius nuo karo nukentėjusiems vaikams iš Ukrainos. Krepšelį sudaro 23 vienetai įvairių kanceliarinių prekių: pieštukai, klijai, tušinukai, sąsiuviniai, flomasteriai, drožtukai, žirklės, plastilinas, akvarelė, teptukų rinkinys, spalvotas popierius ir kitos priemonės. Šios dovanos buvo įteiktos visiems mūsų gimnazijoje besimokantiems 11 vaikų iš Ukrainos.

 

Ačiū už Jūsų gerumą. 

#Kartu mes stiprūs. 

 

 

Joomla templates by a4joomla