Gimnazijos laimėjimai

Kategorija: Apie mus
Paskelbta: 2020 m. sausio 23 d., Ketvirtadienis 11:10
Autorius Super User
Peržiūros: 2807

Profesoriaus Prano Dovydaičio premijos lauretai

 

Danas Laurinavičius 2005 m.

Akvilė Vėlavičiūtė 2006 m.

Julius Vaitkaitis 2007 m.

Oksana Dockaitė 2008 m.

Vytautas Karalius 2009 m.

Neringa Šukauskaitė 2010 m.

Ieva Berštautaitė 2011 m.

Mangirdas Kasperavičius 2012 m.

Gerdvilė Gudaitytė 2013 m.

Judita Aniulytė 2014 m.

Gabrielė Girdauskaitė 2015 m.

Liveta Bačiūnaitė 2016 m.

Laura Subačiūtė 2017 m.

Rugilė Krasauskaitė 2018 m.

Virginija Zavedskaitė 2019 m.

Gytis Berštautas 2020 m.

Deividas Žandaravičius 2021 m.


 

GAVĘ 100-TUKUS

2002 m.

EMILĖ KAZLAUSKAITĖ - (valstybinis lietuvių kalbos brandos egzaminas).

2013 m.

GERDVILĖ GUDAITYTĖ  - (valstybinis anglų kalbos brandos egzaminas).

2015 m.

JURAS TOVTKEVIČIUS – du 100-tukai (valstybinis anglų kalbos brandos egzaminas ir valstybinis informacinių technologijų brandos egzaminas).

2017 m.

SONATA RAMANAUSKAITĖ  - (valstybinis matematikos brandos egzaminas).

2018 m.

RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ -  du 100-tukai (valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas ir valstybinis informacinių technologijų brandos egzaminas).

VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ - (valstybinis informacinių technologijų brandos egzaminas).

2019 m.

GYTIS ŠNEIDERAITIS – (valstybinis informacinių technologijų brandos egzaminas).

VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – ( valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas).

 


2020 metų laimėjimai

1. URTĖ REKEVIČIŪTĖ - ,,Olympis 2020“ lietuvių kalba medalis.

2. VASARĖ STEPONAITYTĖ - ,,Olympis 2020“ matematikos ir gamtos medaliai.

3. ADRIJA GIEDRAITYTĖ - ,,Olympis 2020“ anglų kalbos ir gamtos medaliai.

4. DIANA GIRNIŪTĖ -,,Olympis 2020“ gamtos medalis.

5. RUSNĖ JAREMIČIŪTĖ – dailiojo rašymo ir iliustracijos konkursas.

6. TITAS BENDIKAS - ,,Olympis 2020“ lietuvių kalba medalis, anglų kalbos olimpiada.

7. MANTAS KINČIUS – tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

8. KAJUS MAZILIAUSKAS - tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

9. LUKAS LABUTIS - tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

10. NOJUS NEKROŠIUS – matematikos olimpiada, rajoninė etninės kultūros olimpiada I vieta.

11. GODA KONTRIMAITĖ - respublikinis vertimų konkursas (anglų kalba)  ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

12. GABRIELĖ MOCKUTĖ - respublikinis vertimų konkursas (anglų kalba) ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

13. VIKTORIJA GIRNIŪTĖ – Kauno rajono mokinių atvirukų konkursas ,,Lietuva mano širdyje“ II vieta, respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“, tarptautinis dienoraščio konkursas Šviesa@.aš.

14. GABRIELĖ ZAVADZKYTĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinė praktinė konferencija (nuotolinė) ,,Baltų ir kitų tautų ženklai etnokultūroje“, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“ II vieta, kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, dailyraščio konkursas, skirtas poeto R.Keturakio 85-mečiui, Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

15. EVELINA RAMANAUSKAITĖ - kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

16. IEVA DIMAITĖ – kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“, rajoninė etninės kultūros olimpiada III vieta.

17. NOJUS PETRIKAS - respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

18. MANTAS ORENTAS – matematikos olimpiada, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

19. RUGILĖ KINČIŪTĖ – 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada.

20. SKAISTĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ - 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada.

21. ARNAS KLIMAVIČIUS – 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, matematikos olimpiada, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

22. ANDRIUS ABRAITIS – tikybos olimpiada.

23. ADRIJUS RADZEVIČIUS – tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada, ,,Olympis 2020“ chemijos medalis.

24. AIDRIJA KAZAKEVIČIŪTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

25. GRETA DABUŠINSKAITĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

26. SKAISTĖ NAVASAITYTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

27. RYTIS RIMKUS - tikybos olimpiada.

28. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“ II vieta, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“.

29. DANIELIUS PETRAUSKAS - tikybos olimpiada, tarptautinės GP kordinių automodelių varžybos, krepšinio varžybos II vieta.

30. EIMANTAS MEILIŪNAS - tikybos olimpiada, technologijų olimpiada II vieta, tarptautinės GP kordinių automodelių varžybos  III vieta.

31. MANTAS DOVYDAITIS – rajoninės krepšinio varžybos III vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

32. GABIJA RAMOŠKAITĖ – respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, anglų kalbos konkursas.

33. KAMILĖ ORENTAITĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, respublikinis vertimų konkursas (rusų kalba) ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

34. KAMILĖ RUCEVIČIŪTĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

35. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – kulkinio šaudymo varžybos, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, matematikos olimpiada, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta, rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta,  rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

36. JOKŪBAS KAMINSKAS - kulkinio šaudymo varžybos, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta,  rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

37. EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, chemijos olimpiada.

38. KAMILĖ PETRAUSKAITĖ – tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, kulkinio šaudymo varžybos, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta, rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

39. AUGUSTĖ VERŽBAVIČIŪTĖ - rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

40. AISTĖ MALIAUSKAITĖ - rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

41. EDVINAS LESKAUSKAS – rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta.

42. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada, 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“.

43. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, R. Keturakio dailyraščio konkurso laureatė 9-12 kl. tarpe, rajoninė etninės kultūros olimpiada II vieta.

44. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“.

45. SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ .

46. JUSTAS GIRNIUS – rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta.

47. AKVILĖ KAČIULYTĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

48. KAMILĖ KONTRIMAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

49. VIKTORIJA BALSYTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

50. SAMANTA KAVALIAUSKAITĖ tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

51. VAIDA DUBAUSKAITĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

52. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, kulkinio šaudymo varžybos chemijos olimpiada,  matematikos olimpiada. 

53. GRETA DOVIDAITYTĖ -  biologijos olimpiada.

54. LAURA SIMONAITYTĖ - respublikinis projektas ,,Giminės medis 20120“ I vieta, respublikinis mokinių fotografijų ir filmų konkursas „Lietuva prieš 30 metų ir dabar“.

55. MIRA MIAKIŠEVA - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“.

56. GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“ II vieta.


2019 metų laimėjimai

1.UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ - pasaulio pažinimo olimpiada, anglų kalbos olimpiada.

2.VIKTORIJA GIRNIŪTĖ – respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“, tarptautinis dienoraščio konkursas „Tylėti sunku“.

3.IEVA DIMAITĖ – gamtos olimpiada, istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

4.IEVA KALČINSKAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

5.MANTAS ORENTASistorijos olimpiada, matematikos olimpiada

6.RUGILĖ KINČIŪTĖ – istorijos olimpiada, gamtos olimpiada, T. Ivanausko konkursas, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ animuoto atviruko rungtis III vieta

7.SKAISTĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ - tarprajoninė informatikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ istorijos (animacijos) rungtis II vieta ir animuoto atviruko rungtis II vieta, 

8.ARNAS KLIMAVIČIUS – tarprajoninė informatikos olimpiada I vieta, matematikos olimpiada geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ II vieta.

9.ANDRIUS ABRAITIS – tarprajoninė informatikos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, lietuvių kalbos olimpiada, matematikos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta.

10.EIVILĖ RAČAITĖ - gamtos olimpiada, technologijų olimpiada

11.RYTIS RIMKUS - tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 III vieta.

12.GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“

13.DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 I vieta.

14.EIMANTAS MEILIŪNAS - tarprajoninė informatikos olimpiada II vieta, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 II vieta.

15.GABIJA RAMOŠKAITĖ – biologijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada,

16.KOTRYNA KAMINSKAITĖ – matematikos olimpiada, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta, respublikinis konkursas “Žiemos puokštė 2019” III vieta.

17.ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

18.SAULIUS ŽUKLEVIČIUS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

19.EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 II vieta.

20.AURIMAS ŽANDARAVIČIUS - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos I vieta, Baltijos taurė 2019 I, II, III vietos.

21.KAMILĖ PETRAUSKAITĖ – rutulio stūmimas III vieta, respublikinis konkursas “Žiemos puokštė 2019” III vieta.

22.EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos I ir III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 I ir II vietos.

23.INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

24.GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – tarprajoninė informatikos olimpiada, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

25.GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, chemijos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

26.SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

27.VIKTORIJA BATVINYTĖ - fotografijos konkursas ,,Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ II vieta

28.DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, chemijos olimpiada,  matematikos olimpiada, nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“

29.GRETA DOVIDAITYTĖ - rutulio stūmimas III vieta, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“.

30.LAURA SIMONAITYTĖ - tarprajoninė informatikos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“ laureatė, fotografijos konkursas ,,Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ III vieta.

31.JESIKA KALINAUSKAITĖ – rusų kalbos olimpiada I vieta

32.DEIVINA BENDIKAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ paskatinamasis prizas, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“ laureatė.

33.EMILIJA SUBAČIŪTĖ – biologijos olimpiada, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 7 vieta rajone, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

34.MARTYNAS KALČINSKAS - tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 10 vieta rajone,

35.GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ paskatinamasis prizas.

36.GYTIS ŠNEIDERAITIS – tarprajoninė informatikos olimpiada I vieta, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 9 vieta rajone,

37.VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

38.ERNESTAS GEMBECKAS – tarprajoninė informatikos olimpiada II vieta, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, fizikos olimpiada, matematikos olimpiada, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 7 vieta rajone,

39.JUSTĖ ŠALTYTĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas II vieta, anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatė.

 


2018 metų laimėjimai

1. MANTAS ORENTAS – pasaulio pažinimo olimpiada

2. RUGILĖ KINČIŪTĖ – respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, istorijos olimpiada, T. Ivanausko konkursas.

3. SKAITĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ  - istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada.

4. ARNAS KLIMAVIČIUS – matematikos olimpiada.

5. ANDRIUS ABRAITIS – T. Ivanausko konkursas, matematikos olimpiada.

6. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatė.

7. DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi II vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 I ir III vietos.

8. EIMANTAS MEILIŪNAS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II vieta.

9. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – T. Ivanausko konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2017“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2018“ I vieta.

10. KAMILĖ ORENTAITĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta.

11. EMILIJA ŠUMINAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta

12. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - istorijos olimpiada III vieta, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatas, matematikos olimpiada, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta.

13. SAULIUS ŽUKLEVIČIUS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

14. EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 III vieta.

15. AURIMAS ŽANDARAVIČIUS - technologijų olimpiada III vieta, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II ir  dvi III vietos, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2017“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2018“ I vieta.

16. JONĖ ŽIČKUTĖ– respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“ laureatė, anglų kalbos olimpiada, rajoninės smiginio varžybos.

17. EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos  dvi I ir II vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 I ir II vietos

18. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada I vieta, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

19. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatė, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

20. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,

21. SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

22. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – istorijos olimpiada  III vieta, matematikos olimpiada,

23. GRETA DOVIDAITYTĖ - biologijos olimpiada

24. LAURA SIMONAITYTĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, rajoninės smiginio varžybos.

25. DEIVINA BENDIKAITĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“ I vieta.

26. BEATA DIMAITĖ - E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

27. EMILIJA SUBAČIŪTĖ – tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 9 vieta rajone, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

28. MARTYNAS KALČINSKAS - tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 10 vieta rajone,

29. GYTIS BERŠTAUTAS– istorijos olimpiada, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas,  fizikos olimpiada respublikinis konkursas ,,Lietuvos žinovas“, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,  respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

30. GYTIS ŠNEIDERAITIS – matematikos olimpiada, fizikos olimpiada.

31. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

32. ERNESTAS GEMBECKAS – matematikos olimpiada

33. JUSTĖ ŠALTYTĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas III vieta, anglų klabos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

34. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada

35. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ – matematikos olimpiada, biologijos olimpiada II vieta, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.


2017 metų laimėjimai

  1. NOJUS NEKROŠIUS -mokinių dailaus rašto ir iliustravimo konkurso laureatas.

  2. IEVA DIMAITĖ – anglų kalbos olimpiada.

  3. NEDAS LESKAUSKAS– pasaulio pažinimo olimpiada.rajoninės kvadrato varžybos II  vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  4. ARNAS KLIMAVIČIUS – anglų kalbos olimpiada III vieta.

  5. ARNAS SALINKA – rajoninės kvadrato varžybosII vieta, zoninės kvadrato varžybosI vieta, tarpzoninės kvadrato varžybosI  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  6. GYTIS MINIALGA – rajoninės kvadrato varžybos II vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  7. EVALDAS ŽANDARAVIČIUS – rajoninės kvadrato varžybos II  vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta,Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  8. KAMILĖ LESKAUSKAITĖ - rajoninės kvadrato varžybos II vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta.

  9. ANDRIUS ABRAITIS – matematikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, istorijos olimpiada,zoninės kvadrato varžybos I vieta,Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  10. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – istorijos olimpiada, respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis.

  11. MANTAS DOVIDAITIS - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  12. DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi III vietosrajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta, zoninės kvadrato varžybos I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  13. SKAISTĖ NAVASAITYTĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  14. AIDRIJAKAZAKEVIČIŪTĖ- rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  15. EMILIJA PEČKAITYTĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  16. EIMANTAS MEILIŪNAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos III vieta,tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 Iir III vietos.

  17. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, lietuvių kalbos olimpiada,respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“.

  18. JOKŪBAS KAMINSKAS – respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  19. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, istorijos olimpiada.

  20. EMILIS ROČKA – matematikos olimpiada, tarptautinė anglų kalbos olimpiada ,,Kirgs“ I laipsnio diplomas,tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 II vieta.

  21. AURIMAS ŽANDARAVIČIUS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II ir III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 II vieta.

  22. JONĖ ŽIČKUTĖ– respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“, rajoninės smiginio varžybosIII vieta.

  23. EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos I, II ir IIIvietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 dvi I vietos.

  24. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, istorijos olimpiada,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  25. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ lietuvių kalbos medalis, lietuvių kalbos olimpiada, rusų kalbos meninio skaitymo konkursas,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  26. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  27. SAMANTAZAVADSKAITĖ – rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  28. KAMILĖ KONTRIMAITĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  29. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS– geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“I vieta, anglų kalbos olimpiada, matematikos olimpiada.

  30. GRETA DOVIDAITYTĖ- respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja, T. Ivanausko konkursas.

  31. LAURA SIMONAITYTĖ -respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“, rajoninės smiginio varžybosIII vieta.

  32. DEIMANTĖ VAIČEKAUSKAITĖ-rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  33. DIANA VAIČEKAUSKAITĖ -rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos Ivieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  34. EMILIJA SUBAČIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, dailės olimpiada.

  35. GYTIS BERŠTAUTAS– istorijos olimpiada,respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas, biologijos olimpiada, chemijos  olimpiada, fizikos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“II vieta, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  36. GYTIS ŠNEIDERAITIS – chemijos olimpiada, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  37. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ– biologijos olimpiada,rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.E. Pundzevičiaus vertimų konkursas rusų kalba III vieta, respublikinio mokinių fotografijos konkurso ,,Lietuvos piliakalniai – vėliavos žalia spalva“ II vieta, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“.

  38. PAULINA PETRAUSKAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  39. ERNESTAS GEMBECKAS – matematikos olimpiada, fizikos olimpiada, geografijos olimpiada,,Mano gaublys“.

  40. JUSTĖ ŠALTYTĖ– lietuvių kalbos olimpiada, respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis.

  41. ŽIVILĖ KAZAITYTĖ–technologijų olimpiada III vieta.

  42. KĘSMINA OVSENYTĖ – dailės olimpiada.

  43. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ– dailės olimpiada III vieta.

  44. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ– biologijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, chemijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  45. AISTĖ RAKAUSKAITĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  46. DEIMANTĖ VALAUSKAITĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  47. DOVILĖ ŠALTYTĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  48. VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ – fizikos olimpiada, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  49. LUKAS KAZIMIERAS RAUDŽIUS - fizikos olimpiada.

  50. RUGILĖ KRASAUSKAITĖ – istorijos olimpiada.

  51. SONATA RAMANAUSKAITĖ - biologijos olimpiada, matematikos olimpiada.

  52. DOMINYKA GIRNIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada.

    2016 M. LAIMĖJIMAI

    1. IEVA KALČINSKAITĖ – „Olympis 2015 – Rudens  sesija“ matematikos medalis.
    2. ANDRIUS ABRAITIS – matematikos  olimpiada.
    3. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS – istorijos olimpiada.
    4. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – istorijos olimpiada, T. Ivanausko  konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, matematikos olimpiada.
    5. JONĖ ŽIČKUTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų, istorijos medalis.
    6. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – T. Ivanausko konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, meninio skaitymo konkursas.
    7. INDRĖ VIČIŪNAITĖ – istorijos olimpiada, KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2016 nugalėtoja, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, matematikos olimpiada.
    8. MINGAUDAS ČEPAUSKAS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.
    9. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų medalis.
    10. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – T. Ivanausko  konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, lietuvių kalbos olimpiada.
    11. LAURA SIMONAITYTĖ – „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ istorijos medalis.
    12. EDVINAS ASTRAUSKAS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.
    13. GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, anglų kalbos olimpiada III vieta, T. Ivanausko konkursas.
    14. EMILIJA SUBAČIŪTĖ –  lietuvių kalbos olimpiada, dailės olimpiada, matematikos olimpiada.
    15. DEIMANTAS PAULIUKAITIS – anglų kalbos olimpiada.
    16. JUSTĖ ŠALTYTĖ – chemijos olimpiada.
    17. ERIKAS DUMSKIS – istorijos olimpiada.
    18. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada,  
    19. ERNESTAS GEMBECKAS – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“, respublikinė chemijos olimpiada, matematikos olimpiada, Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
    20. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ – matematikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada, biologijos olimpiada III vieta.
    21. VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“.
    22. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada.
    23. .RIMANTAS ŠUKAUSKAS – fizikos olimpiada
    24. MONIKA JURGUTYTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
    25. MONIKA BAČIŪNAITĖ – anglų kalbos olimpiada.
    26. LAURA SUBAČIŪTĖ – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“,geografijos olimpiada „Afrika – gamtos įvairovės ir negandų žemynas“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
    27. KAROLINA ŠMITAITĖ – istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.
    28. DEIVIDAS ASTRAUSKAS – fizikos olimpiada.
    29. DOMINYKA GIRNIŪTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
    30. LIVETA BAČIŪNAITĖ – meninio skaitymo konkursas.
    31. INGA GUDAITYTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.

2015 M. LAIMĖJIMAI

 

1.IEVA KALČINSKAITĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis.

2.JONĖ ŽIČKUTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ informacinių technologijų, matematikos  ir istorijos medaliai.

3.GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ informacinių technologijų medalis.

4.GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ –etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

5.INDRĖ VIČIŪNAITĖ –etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

6.KAROLINA LABUTYTĖ - etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

7.EMILIJA SUBAČIŪTĖ -  etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

8.ENRIKA VALUCKAITĖ - etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

9.KAMILĖ KAČIULYTĖ -  etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

10.ERNESTAS GEMBECKAS – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“  lietuvių kalbos ir istorijos medaliai.

11.EDVINAS MICHAILOVSKIS – tarptautinis konkursas Baltic Cup 2014  dvi II vietos.

  1. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ - E. Pundzevičiaus vertimų konkursasII vieta.

13.RUGILĖ KRASAUSKAITĖ -  foto darbų konkursas ,,Pažintas nepažintas Kauno rajonas“ II vieta.

14.EMILIJA KARPAVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

15.VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ lietuvių kalbos medalis.

16.AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada III vieta, kūrinių darbų konkursas ,,Žiemos kerai“.

17.MONIKA JURGUTYTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ istorijos medalis.

18.GRETA MICKEVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

19.VIKTORIJA MICKEVIČIŪTĖ -  rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

20.DAINIUS PUZINAS - tarptautinis konkursas Baltic Cup 2014  II vieta.

21.MILDA BARŠČIAUSKAITĖ – technologijų olimpiada I vieta.

22.LAURA SUBAČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ lietuvių kalbos, istorijos, matematikos ir biologijos medaliai, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

23.KAROLINA ŠMITAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

24.SONATA RAMANAUSKAITĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

25.DOMINYKA GIRNIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ istorijos medalis, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

26.AISTĖ SALEMONAITĖ - foto darbų konkursas ,,Pažintas nepažintas Kauno rajonas“ II vieta.

27.UGNĖ GIRLEVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

28.GABRIELĖ GIRDAUSKAITĖ –E. Pundzevičiaus vertimų konkursas II vieta.

29.JURAS TOVTKEVIČIUS –respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas II vieta.

30.AUDRONĖ ALESKUTĖ – kūrinių darbų konkursas ,,Žiemos puokštė“ I vieta.

31.AUDRIUS GEMBECKAS – respublikinis  konkursas ,,Žiemos puokštė“ II vieta, respublikinis integruotas lietuvių kalbos ir technologijų konkursas ,,Kūrybos paukštė“ III vieta.

32.JOLANTA NAVASAITYTĖ – respublikinis  konkursas ,,Žiemos puokštė“ II vieta, technologijų olimpiada III vieta, respublikinis integruotas lietuvių kalbos ir technologijų konkursas ,,Kūrybos paukštė“ III vieta.

33.VIKTORIJA KRASAUSKAITĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis.


 2014 M. LAIMĖJIMAI

  1. Kauno miesto ir rajono moksleivių 8-asis dainų konkursas -Merginų ansamblis-III vieta.
  2. Lietuvos jaunųjų matematikų konkursas ,,Žiburys” - Juras Tovtkevičius -III vieta.
  3. Skautų dainų konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau 2014” - Merginų ansamblis-II vieta.
  4. Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas anglų kalbos 9-12 klasių -

Gabrielė Girdauskaitė –I vieta.

  1. Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas rusų kalbos poezijos kūrinio 9-12 klasių - Karolina Šmitaitė –III vieta.
  2. Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas anglų kalbos prozos kurinio 11-12 klasių -

Ieva Mizerevičiūtė-III vieta.

  1. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada II (rajono) etapas -Milda Barščiauskaitė-II vieta.
  2. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” rusų kalbos laureatai -
  3. Zmitravičiūtė, V. Rebždytė, I. Veržbavičiūtė, K. Šmitaitė.
  4. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” lietuvių kalbos laureatai -
  5. Žandaravičius (auksinis diplomas), E. Subačiūtė ( auksinis diplomas).
  6. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” anglų kalbos laureatai -
  7. Urlikytė, G. Rakauskaitė, M. Mikalauskas, M. Jurgutytė, R. Krasauskaitė, R. Tolevičiūtė, A. Žandaravičiūtė, L. Bačiūnaitė.
  8. ,,Kalbų kengūra”-anglų kalba - J. Tovtkevičius (sidabrinis diplomas), V. Jurkaitis (oranžinis diplomas), D. Žandaravičius (sidabrinis diplomas).
  9. Edukacinis konkursas ,,Olimpis 2014“ - informacinių technologijų konkurso nugalėtoja -
  10. Subačiūtė.
  11. Kauno rajono konkursas ,,Mano seniūnija - įdomiausia Kauno rajone“-9 klasės komanda konkurso nugalėtoja.
  12. Kauno r. mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos -berniukų komanda-III vieta.
  13. Kauno r. mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos -mergaičių komanda-II vieta.

2013 M. LAIMĖJIMAI

  1.  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų tinklinio zoninės varžybos-

Molyklos berniukų komanda-I vieta.

  1.  Rajono  vidurinių mokyklų/ gimnazijų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos-

Mokyklos merginų komanda - III vieta.

  1.  Rajono  vidurinių mokyklų/ gimnazijų mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos-Mokyklos komanda III vieta.

4 .  XIV-asis skautiškos dainos konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau“-

Skautų ansamblis-I vieta.

  1.  Mokinių olimpinio festivalio tinklinio respublikinėse tarpzoninės varžybos-

Berniukų komanda- II vieta.

  1.  Kauno rajono 46-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada-
  2. Gudaitytė (12 kl.)- I vieta.
  3.  Respublikinis kūrybinių etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“-Justina Tamkevičiūtė (11kl.)-II vieta.
  4. E.Pundzevičiaus vertimų konkursas-L. Bačiūnaitė (9kl.) I turo laureato diplomas.
  5.  E.Pundzevičiaus vertimų konkursas-G.Girdauskaitė (10a) I turo laureato diplomas.
  6.  Kauno rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada-D.Astrauskas III vieta.
  7.  Lietuvos kalbos ir literatūros olimpiada(II etapas)-J.Aniulytė III vieta.
  8.  Kauno rajono 62-osios mokinių matematikos olimpiada-J.Tovtkevičius III vieta.
  9.  Česlovo Kudabos konkursas 11-12 klasių grupė-G.Gudaitytė III vieta.

14 .  Česlovo Kudabos konkursas 10 klasių grupė-J.Tovtkevičius I vieta.

  1.  IT konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2013“-mokyklos 7-10 klasių komanda I vieta.
  2. Kauno rajono mokinių technologijų olimpiada,,Pažvelk į pasaulį kitaip“-9-10 klasių grupė-J.Navasaitytė I  vieta.
  3.  Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų rusų kalbos poezijos kūrinio9- 12 kl. grupė-L.Bačiūnaitė III vieta.
  4. 18. Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų anglų kalbos prozos kūrinio 11-12 klasių grupė-GudaitytėI vieta.
  5. Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų anglų kalbos prozos kūrinio 11-12 klasių grupė-I.Mizerevičiūtė II vieta.
  6.  Kauno rajono mokinių konferencija konkursas ,,Mus vienija Europa“-J.Bradūnaitė 11a, J.Aniulytė 11a-II vieta.
  7. 21Kauno rajono mokinių konferencija konkursas ,,Mes informacinėje visuomenėje-2013“-K.Šmitaitė-Ivieta.
  8. Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „ Tavo žvilgsnis“- 

A.Rakauskaitė 7, D.Miknys 10, Gabija.Malijauskaitė 7, Greta Malijauskaitė 11, G.Girdauskaitė 10, G.Rakauskaitė 8, I.Griniūtė 8, I.Martirosian 10, J.Aniulytė 11, J.Amanaitytė 11, J.Bradūnaitė 11, J.Tamkevičiūtė 11, K.Šmitaitė 8, L.Bačiūnaitė 9, R.Krasauskaitė 7, R.Marčiukaitytė 9, S.Ramanauskaitė 8, T.Ramanauskaitė 10, V.Krasauskaitė 10 - laureatai.


2012 M. LAIMĖJIMAI

 

  1. Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „ Tavo žvilgsnis“-
  2. Malijauskaitė 10, I. Mizerevičiūtė 10, V. Jurkaitis - laureatai.
  3. Tarptautinis Kalbų kengūros Lyderių turas-
  4. Aniulytė 10- lyderių turo nugalėtoja.
  5. Tarptautinis geografijos ir istorijos online konkursas ,,Telluris“-
  6. Tovtkevičius – respublikoje - II vieta, visų šalių tarpe – IX vieta.
  7. Respublikinis konkursas„Kalbų Kengūra“-
  8. Šmitaitė 6, L.Aleksandravičius 5, K. Urlikis 5, G. Šneideraitis 5, E. Gembeckas 5- auksinės Kengūros diplomai (lietuvių k.).
  9. Tolevičiūtė 6,- auksinės Kengūros diplomai (anglų  k.), K. Ročkutė 11,- sidabrinės Kengūros diplomas. (anglų k.).
  10. Rajoninė  gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada-
  11. Aniulytė-I vieta , G. Gudaitytė III vieta.
  12. Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada-
  13. Šaltytė-III vieta.
  14. Kauno rajono E. Pundziavičiaus vertimų konkursas

    I. Mizerevičiūtė - I vieta (9-12 kl.), II vieta (9-10 kl.), G. Gudaitytė - I vieta (9-12 kl.), I. Rutkauskaitė - II (9-12 kl.)


    8. Kauno rajono mokinių rusų kalbos olimpiados meninio skaitymo konkursas-
  15. Aniulytė-I vieta.
  16. Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“

    G. Malijauskaitė-III vieta.
  17. XIII-asis skautiškos dainos konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau“-

Skautų ansamblis-I vieta.

  1. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos vaikinų komanda - I vieta.

  1. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos merginų komanda - III vieta.

  1. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų tinklinio zoninės varžybos-

Molyklos berniukų komanda-II vieta.

  1. Rajoninė technologijos olimpiada
  2. Navasaitytė- II vieta, M. Stanislovaitis-III vieta.
  3. Tarptautinis automodelizmo konkursas Taline “Baltic cup“ -

Komanda-II vieta,  6 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje.

  1. Kauno rajono visuomenės sveikatos konkursas ,,Mano dviratis“-
  2. Urlikytė –II vieta.
  3. Kauno miesto ir rajono moksleivių dainų konkursas-

Mokyklos merginų ansamblis –II vieta.

  1. Kauno rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių Olimpinio festivalio -

    Mergaičių salės futbolo  varžybos- I vieta.

 2011 M. LAIMĖJIMAI

 

  1. Respublikinis IT, lietuvių k. ir etnologijos konkursas „ Žiema, žiema, bėk iš kiemo“
  2. Bakanas 9b, M. Šaltytė 9b,E. Dobravolskytė 9b, L.Subačiūtė 6-laureatai
  3. Tarptautinis Kalbų kengūros Lyderių turas
  4. Mizerevičiūtė 9b J. Aniulytė 9a-lyderiai
  5. Kauno rajono  lietuvių kalbos olimpiada
  6. Tolevičiūtė 5a-II vieta
  7. Respublikinis konkursas„Kalbų Kengūra“
  8. Šmitaitė 5, R. Marčiukaitytė-sidabriniai diplomai
  9. Rajoninė  matematikos olimpiada
  10. Gudaitytė 10a III vieta
  11. Apskrities matematikos konkursas „ Žiburys“
  12. Gudaitytė 10a II vieta
  13. Rajoninis konkursas „ Nerūkanti klasė“

8a klasė-I vieta

  1. Skautiškos dainos konkursas

8-12 kl. merginų ansamblis-II vieta

  1. Kauno rajono Česlovo Kudabos geografijos konkursas

Judita Aniulytė 9a- I vieta, Paulina Kaminskaitė 10a-IV vieta, J.Tovtkevičius 8a-III vieta

  1. Geografijos olimpiada
  2. Gudaitytė-V vieta
  3. Rajoninė technologijos olimpiada
  4. Navasaitytė-I vieta
  5. Kauno rajono mokinių olimpinio festivalio vid. mokyklų, (gimnazijų) tinklinio  varžybos

    Komanda- II vieta

  1. Kauno rajono mokinių olimpinio festivalio vid. mokyklų, (gimnazijų) kvadrato  varžybos

Komanda-III vieta

  1. Respublikinės olimpinio festivalio kaimo mokyklų tinklinio varžybos ( vaikinai)

Komanda-I vieta

  1. Rajoninė  fizikos olimpiada

Gerdvilė Gudaitytė-II vieta

  1. Respublikinė akcija „ Gilė 2010

III klasė-gyvas prizas

  1. Lietuvos atviras nacionalinis čempionatas ir Lietuvos etapas Vilnius GP

Koordininio-greituminio automodelizmo neformaliojo ugdymo būrelis

8 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje.

18.“Baltic cup“ moksleivių koordinių automodelių varžybos

Komanda-II vieta,  8 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje.


 2010 M. LAIMĖJIMAI

 

  1. Kauno rajono 5-12 klasių lietuvių kalbos olimpiada-V. Juciūtė II vieta.
  2. Respublikinis konkursas „ Gintaro kelias“ V. Juciūtė, J. Aniulytė, I. Mizerevičiūtė-nugalėtojos.
  3. Kauno rajono konkursas „ Nerūkanti klasė“ 2009-2010 8a klasė-III vieta.
  4. Kauno rajono mokinių konkursas „ Mes prieš rūkymą“ V. Juciūtė, I. Miserevičiūtė, G. Girdauskaitė,
  5. Tovtkevičius-II vieta.
  6. Kalbų Kengūros Lyderių turas ( anglų k.)- V. Juciūtė nugalėtoja.
  7. „Elementum“- atviras tarptautinis projektas biologijos ir chemijos internetinis konkursas- V. Juciūtė II vieta.
  8. Kauno rajono Česlovo Kudabos geografijos konkursas –P. Kaminskaitė III vieta.
  9. Kauno rajono technologijų olimpiada- K. Gudžiūtė III vieta.
  10. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių pavasario kroso varžybos- mokyklos komanda III vieta.
  11. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-6 klasių mokinių žaidimas „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“- mokyklos komanda III vieta.
  12. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų tinklinio varžybos- mokyklos komanda II vieta.
  13. Lietuvos mokinių olimpinis festivalis kaimo vietovių mokyklų berniukų zoninės varžybos- mokyklos komanda III vieta.
  14. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybos- mokyklos komanda II vieta.
  15. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų salės futbolo varžybos-mokyklos komanda III vieta.
  16. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų futbolo varžybos-mokyklos komanda I vieta.
  17. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-12 klasių šaškių varžybos-mokyklos komanda III vieta.
  18. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos-mokyklos komanda I vieta.
  19. Lietuvos mokinių 58-osios fizikos olimpiados II etapas- G. Gudaitytė III vieta.
  20. Zoninis 3-4 klasių skaitovų konkursas- E. Juciūtė III vieta.
  21. Kauno rajono automobilių kelių direkcijos piešinių konkursas „ Mus saugo atšvaitai“- R. Krasauskaitė nugalėtoja.
  22. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Kasperavičius III vieta.
  23. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ -M. Simonaitis III vieta.
  24. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Simonaitis I vieta.
  25. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“-M. Simonaitis III vieta.
  26. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“- G. Draudvilas II vieta.

2009 M. LAIMĖJIMAI   

Eil.Nr.

     Renginio, priemonės

         pavadinimas

   Vieta   Mokinio pavardė   Klasė    Mokytojopavardė
1. Lietuvos mokinių 47-osios chemijos olimpiados II etapas II J. Zmitravičiūtė     11   J. Saltonienė
2. Lietuvos mokinių 47-osios chemijos olimpiados II etapas III V. Karalius     12 J. Saltonienė
3. Kauno r. mokinių rusų kalbos olimpiada  „Įžengę į Lietuvos tūkstantmetį“ III I. Berštautaitė    10 Z. Šiaučiulienė
4. Lietuvos mokinių 58-osios matematikos olimpiados II etapas  I V. Karalius    12 L. Rutkauskienė
5. Lietuvos mokinių 58-osios matematikos olimpiados II etapas II G. Gudaitytė     8 I. Subačienė
6. Lietuvos mokinių 58 –osios matematikos olimpiados II etapas III J. Tovtkevičius     6 I. Subačienė
7.

Kauno r. mokinių plokštuminių kūrybinių darbų paroda-konkursas

„ Svajonių žiema“

padėka A. Dubauskaitė    7 D. Krasauskienė
8. Respublikinio IT, etnokultūros ir lietuviųkalbos integruoto kūrybinis konkursas „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ Diplomas III G. Girdauskaitė     6

I. Subačienė

D. Krasauskienė

9.

 

Kauno r. 7-12 klasių

moksleivių  technologijų olimpiada

III A. Čyvaitė    11 L. Berštautienė
10 Kauno r. 7-12 klasių moksleivių technologijų olimpiada II N. Kulikauskaitė     11 L. Berštautienė

 

11 Kauno r. 5-12 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada     I V. Juciūtė     7 L. Juciuvienė
12 Kauno r. 5-10 klasių mokinių lietuvių literatūros, dailė irtechnologijų kūrybinių darbų integruotas konkursas „ Mano batai buvo du“     I laipsnio diplomas G. Girdauskaitė    6  L. Berštautienė
13 Kauno r. 2-ojo Tado Ivanausko jaunųjų gamtininkų konkursas    III J. Aniulytė     7 V. Vėlavičienė
14 Kauno r. 10 klasių muzikos  konkursas „ Pažinkime Lietuvosmuzikinę kultūrą“    III 10 kl. komanda     10 A. Furmonas
15 Respublikinis mokinių konkursas „ Mokinio kalendorius“     II

R. Demenius

N. Kulikauskaitė

R. Mierevičiūtė

M. Sviderskytė

   12

   11

   11

    11

L. Juciuvienė