Gimnazijos laimėjimai - 2016 m. laimėjimai

Straipsnių sąrašas

2016 M. LAIMĖJIMAI

  1. IEVA KALČINSKAITĖ – „Olympis 2015 – Rudens  sesija“ matematikos medalis.
  2. ANDRIUS ABRAITIS – matematikos  olimpiada.
  3. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS – istorijos olimpiada.
  4. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – istorijos olimpiada, T. Ivanausko  konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, matematikos olimpiada.
  5. JONĖ ŽIČKUTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų, istorijos medalis.
  6. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – T. Ivanausko konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, meninio skaitymo konkursas.
  7. INDRĖ VIČIŪNAITĖ – istorijos olimpiada, KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2016 nugalėtoja, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, matematikos olimpiada.
  8. MINGAUDAS ČEPAUSKAS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.
  9. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų medalis.
  10. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – T. Ivanausko  konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, lietuvių kalbos olimpiada.
  11. LAURA SIMONAITYTĖ – „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ istorijos medalis.
  12. EDVINAS ASTRAUSKAS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.
  13. GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, anglų kalbos olimpiada III vieta, T. Ivanausko konkursas.
  14. EMILIJA SUBAČIŪTĖ –  lietuvių kalbos olimpiada, dailės olimpiada, matematikos olimpiada.
  15. DEIMANTAS PAULIUKAITIS – anglų kalbos olimpiada.
  16. JUSTĖ ŠALTYTĖ – chemijos olimpiada.
  17. ERIKAS DUMSKIS – istorijos olimpiada.
  18. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada,  
  19. ERNESTAS GEMBECKAS – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“, respublikinė chemijos olimpiada, matematikos olimpiada, Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
  20. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ – matematikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada, biologijos olimpiada III vieta.
  21. VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“.
  22. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada.
  23. .RIMANTAS ŠUKAUSKAS – fizikos olimpiada
  24. MONIKA JURGUTYTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
  25. MONIKA BAČIŪNAITĖ – anglų kalbos olimpiada.
  26. LAURA SUBAČIŪTĖ – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“,geografijos olimpiada „Afrika – gamtos įvairovės ir negandų žemynas“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
  27. KAROLINA ŠMITAITĖ – istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.
  28. DEIVIDAS ASTRAUSKAS – fizikos olimpiada.
  29. DOMINYKA GIRNIŪTĖ – ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.
  30. LIVETA BAČIŪNAITĖ – meninio skaitymo konkursas.
  31. INGA GUDAITYTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.
Joomla templates by a4joomla