Gimnazijos laimėjimai - 2020 m. laimėjimai

Straipsnių sąrašas

2020 metų laimėjimai

1. URTĖ REKEVIČIŪTĖ - ,,Olympis 2020“ lietuvių kalba medalis.

2. VASARĖ STEPONAITYTĖ - ,,Olympis 2020“ matematikos ir gamtos medaliai.

3. ADRIJA GIEDRAITYTĖ - ,,Olympis 2020“ anglų kalbos ir gamtos medaliai.

4. DIANA GIRNIŪTĖ -,,Olympis 2020“ gamtos medalis.

5. RUSNĖ JAREMIČIŪTĖ – dailiojo rašymo ir iliustracijos konkursas.

6. TITAS BENDIKAS - ,,Olympis 2020“ lietuvių kalba medalis, anglų kalbos olimpiada.

7. MANTAS KINČIUS – tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

8. KAJUS MAZILIAUSKAS - tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

9. LUKAS LABUTIS - tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

10. NOJUS NEKROŠIUS – matematikos olimpiada, rajoninė etninės kultūros olimpiada I vieta.

11. GODA KONTRIMAITĖ - respublikinis vertimų konkursas (anglų kalba)  ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

12. GABRIELĖ MOCKUTĖ - respublikinis vertimų konkursas (anglų kalba) ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

13. VIKTORIJA GIRNIŪTĖ – Kauno rajono mokinių atvirukų konkursas ,,Lietuva mano širdyje“ II vieta, respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“, tarptautinis dienoraščio konkursas Šviesa@.aš.

14. GABRIELĖ ZAVADZKYTĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinė praktinė konferencija (nuotolinė) ,,Baltų ir kitų tautų ženklai etnokultūroje“, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“ II vieta, kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, dailyraščio konkursas, skirtas poeto R.Keturakio 85-mečiui, Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

15. EVELINA RAMANAUSKAITĖ - kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

16. IEVA DIMAITĖ – kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtoja, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“, rajoninė etninės kultūros olimpiada III vieta.

17. NOJUS PETRIKAS - respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

18. MANTAS ORENTAS – matematikos olimpiada, respublikinis neformalaus socialinių emocinių kompetencijų ugdymo turnyras „Realu tapti nerealiais“.

19. RUGILĖ KINČIŪTĖ – 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada.

20. SKAISTĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ - 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada.

21. ARNAS KLIMAVIČIUS – 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, matematikos olimpiada, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

22. ANDRIUS ABRAITIS – tikybos olimpiada.

23. ADRIJUS RADZEVIČIUS – tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada, ,,Olympis 2020“ chemijos medalis.

24. AIDRIJA KAZAKEVIČIŪTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

25. GRETA DABUŠINSKAITĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

26. SKAISTĖ NAVASAITYTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, tikybos olimpiada.

27. RYTIS RIMKUS - tikybos olimpiada.

28. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – respublikinis projektas ,,Giminės medis 2020“ II vieta, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“.

29. DANIELIUS PETRAUSKAS - tikybos olimpiada, tarptautinės GP kordinių automodelių varžybos, krepšinio varžybos II vieta.

30. EIMANTAS MEILIŪNAS - tikybos olimpiada, technologijų olimpiada II vieta, tarptautinės GP kordinių automodelių varžybos  III vieta.

31. MANTAS DOVYDAITIS – rajoninės krepšinio varžybos III vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

32. GABIJA RAMOŠKAITĖ – respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, anglų kalbos konkursas.

33. KAMILĖ ORENTAITĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, respublikinis vertimų konkursas (rusų kalba) ,,Tavo žvilgsnis 2020'' laureatė.

34. KAMILĖ RUCEVIČIŪTĖ - respublikinis Borutaičių poezijos konkursas, tarptautinis piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“.

35. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – kulkinio šaudymo varžybos, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, matematikos olimpiada, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta, rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta,  rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

36. JOKŪBAS KAMINSKAS - kulkinio šaudymo varžybos, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta,  rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta.

37. EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, chemijos olimpiada.

38. KAMILĖ PETRAUSKAITĖ – tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“, kulkinio šaudymo varžybos, tikybos protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II“ III vieta, rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

39. AUGUSTĖ VERŽBAVIČIŪTĖ - rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

40. AISTĖ MALIAUSKAITĖ - rajoninės krepšinio varžybos 3x3 II vieta, rajoninės stalo teniso varžybos  III vieta, rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

41. EDVINAS LESKAUSKAS – rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta.

42. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada, 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“.

43. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, R. Keturakio dailyraščio konkurso laureatė 9-12 kl. tarpe, rajoninė etninės kultūros olimpiada II vieta.

44. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - 8-oji VDU Kauno istorijos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“.

45. SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ .

46. JUSTAS GIRNIUS – rajoninės krepšinio varžybos 3x3 III vieta.

47. AKVILĖ KAČIULYTĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

48. KAMILĖ KONTRIMAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos II vieta.

49. VIKTORIJA BALSYTĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

50. SAMANTA KAVALIAUSKAITĖ tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

51. VAIDA DUBAUSKAITĖ - tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“.

52. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, kulkinio šaudymo varžybos chemijos olimpiada,  matematikos olimpiada. 

53. GRETA DOVIDAITYTĖ -  biologijos olimpiada.

54. LAURA SIMONAITYTĖ - respublikinis projektas ,,Giminės medis 20120“ I vieta, respublikinis mokinių fotografijų ir filmų konkursas „Lietuva prieš 30 metų ir dabar“.

55. MIRA MIAKIŠEVA - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“.

56. GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“ II vieta.

Joomla templates by a4joomla