Gimnazijos laimėjimai - 2010 m. laimėjimai

Straipsnių sąrašas

 2010 M. LAIMĖJIMAI

 

  1. Kauno rajono 5-12 klasių lietuvių kalbos olimpiada-V. Juciūtė II vieta.
  2. Respublikinis konkursas „ Gintaro kelias“ V. Juciūtė, J. Aniulytė, I. Mizerevičiūtė-nugalėtojos.
  3. Kauno rajono konkursas „ Nerūkanti klasė“ 2009-2010 8a klasė-III vieta.
  4. Kauno rajono mokinių konkursas „ Mes prieš rūkymą“ V. Juciūtė, I. Miserevičiūtė, G. Girdauskaitė,
  5. Tovtkevičius-II vieta.
  6. Kalbų Kengūros Lyderių turas ( anglų k.)- V. Juciūtė nugalėtoja.
  7. „Elementum“- atviras tarptautinis projektas biologijos ir chemijos internetinis konkursas- V. Juciūtė II vieta.
  8. Kauno rajono Česlovo Kudabos geografijos konkursas –P. Kaminskaitė III vieta.
  9. Kauno rajono technologijų olimpiada- K. Gudžiūtė III vieta.
  10. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių pavasario kroso varžybos- mokyklos komanda III vieta.
  11. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-6 klasių mokinių žaidimas „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“- mokyklos komanda III vieta.
  12. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų tinklinio varžybos- mokyklos komanda II vieta.
  13. Lietuvos mokinių olimpinis festivalis kaimo vietovių mokyklų berniukų zoninės varžybos- mokyklos komanda III vieta.
  14. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybos- mokyklos komanda II vieta.
  15. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų salės futbolo varžybos-mokyklos komanda III vieta.
  16. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų futbolo varžybos-mokyklos komanda I vieta.
  17. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-12 klasių šaškių varžybos-mokyklos komanda III vieta.
  18. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos-mokyklos komanda I vieta.
  19. Lietuvos mokinių 58-osios fizikos olimpiados II etapas- G. Gudaitytė III vieta.
  20. Zoninis 3-4 klasių skaitovų konkursas- E. Juciūtė III vieta.
  21. Kauno rajono automobilių kelių direkcijos piešinių konkursas „ Mus saugo atšvaitai“- R. Krasauskaitė nugalėtoja.
  22. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Kasperavičius III vieta.
  23. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ -M. Simonaitis III vieta.
  24. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Simonaitis I vieta.
  25. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“-M. Simonaitis III vieta.
  26. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“- G. Draudvilas II vieta.
Joomla templates by a4joomla