Gimnazijos laimėjimai - 2012 m. laimėjimai

Straipsnių sąrašas

2012 M. LAIMĖJIMAI

 

  1. Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „ Tavo žvilgsnis“-
  2. Malijauskaitė 10, I. Mizerevičiūtė 10, V. Jurkaitis - laureatai.
  3. Tarptautinis Kalbų kengūros Lyderių turas-
  4. Aniulytė 10- lyderių turo nugalėtoja.
  5. Tarptautinis geografijos ir istorijos online konkursas ,,Telluris“-
  6. Tovtkevičius – respublikoje - II vieta, visų šalių tarpe – IX vieta.
  7. Respublikinis konkursas„Kalbų Kengūra“-
  8. Šmitaitė 6, L.Aleksandravičius 5, K. Urlikis 5, G. Šneideraitis 5, E. Gembeckas 5- auksinės Kengūros diplomai (lietuvių k.).
  9. Tolevičiūtė 6,- auksinės Kengūros diplomai (anglų  k.), K. Ročkutė 11,- sidabrinės Kengūros diplomas. (anglų k.).
  10. Rajoninė  gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada-
  11. Aniulytė-I vieta , G. Gudaitytė III vieta.
  12. Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada-
  13. Šaltytė-III vieta.
  14. Kauno rajono E. Pundziavičiaus vertimų konkursas

    I. Mizerevičiūtė - I vieta (9-12 kl.), II vieta (9-10 kl.), G. Gudaitytė - I vieta (9-12 kl.), I. Rutkauskaitė - II (9-12 kl.)


    8. Kauno rajono mokinių rusų kalbos olimpiados meninio skaitymo konkursas-
  15. Aniulytė-I vieta.
  16. Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“

    G. Malijauskaitė-III vieta.
  17. XIII-asis skautiškos dainos konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau“-

Skautų ansamblis-I vieta.

  1. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos vaikinų komanda - I vieta.

  1. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos merginų komanda - III vieta.

  1. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų tinklinio zoninės varžybos-

Molyklos berniukų komanda-II vieta.

  1. Rajoninė technologijos olimpiada
  2. Navasaitytė- II vieta, M. Stanislovaitis-III vieta.
  3. Tarptautinis automodelizmo konkursas Taline “Baltic cup“ -

Komanda-II vieta,  6 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje.

  1. Kauno rajono visuomenės sveikatos konkursas ,,Mano dviratis“-
  2. Urlikytė –II vieta.
  3. Kauno miesto ir rajono moksleivių dainų konkursas-

Mokyklos merginų ansamblis –II vieta.

  1. Kauno rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių Olimpinio festivalio -

    Mergaičių salės futbolo  varžybos- I vieta.
Joomla templates by a4joomla