Geriausieji

Kategorija: Apie mus
Paskelbta: 2020 m. sausio 21 d., Antradienis 13:15
Autorius Super User
Peržiūros: 4162

2020-2021 M. M. GERIAUSIEJI

1. Giedraitis D. – 1 klasė

2. Reklinaitė U. – 1 klasė

3. Šliktaitė K.  – 1 klasė

4. Steponaitytė V. – 2 klasė

5. Giedraitytė A. – 2 klasė

6. Mziliauskaitė M. – 2  klasė

7. Rekevičiūtė U. – 2 klasė

8. Dimaitė L. – 3 klasė

9. Jaremčiūtė R. – 3 klasė

10. Leškutė P. – 3 klasė

11. Šaltys A. – 3 klasė

12. Astrauskaitė V. – 4 klasė

13. Bendikas T. 4 klasė

14. Mockutė D. – 4 klasė

15. Šliktaitė A. – 4 klasė

16. Girniūtė V. – 6 klasė

17. Nekrošius N. – 6 klasė

18. Zavadzkytė G. – 7 klasė

19. Kinčiūtė R.  – 8 klasė

20. Klimavičius A. – 8 klasė

21. Žuklevičiūtė S. – 8 klasė

22. Tovtkevičiūtė  G. – I g. klasė

23. Kaminskaitė K.  – II g. klasė

24. Laurinavičiūtė G. – III g. klasė

25. Girlevičiūtė G. – III g. klasė

26. Žandaravičius D. – IV g. klasė

 

2019-2020 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Maziliauskaitė Miglė – 1 kl.

2. Nagreckytė Eva - 1 kl.

3. Rekevičiūtė Urtė – 1 kl.

4. Steponaitytė Vasarė – 1 kl.

5. Jeremičiūtė Rusnė – 2 kl.

6. Bartaševičiūtė Kotryna – 2 kl.

7. Šaltys Augustinas – 2 kl.

8. Leškutė Paulina – 2 kl.

9. Dimaitė Liepa – 2 kl.

10. Astrauskaitė Vanesa – 3 kl.

11. Bendikas Titas – 3 kl.

12. Mockutė Deimantė – 3 kl.

13. Šliktaitė Adrija – 3 kl.

14. Nekrošius Nojus – 5 kl.

15. Girniūtė Viktorija -  5 kl.

16. Laurinavičiūtė Gabija – II g. kl.

 

2018-2019 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Dimaitė Liepa 1 kl.

2. Jaremčiūtė Rusnė 1 kl.

3. Leškutė Paulina 1 kl.

4. Šaltys Augustinas 1 kl.

5. Tomkus Tautvydas 1 kl.

6. Bendikas Titas 2 kl.

7. Mockutė Deimantė 2 kl.

8. Simonavičiūtė Emilija 2 kl.

9. Šliktaitė Adrija 2 kl.

10. Kazaitytė Milda 3 kl..

11. Mockutė Gabrielė 4 kl.

12. Nekrošius Nojus 4 kl.

13. Sinkevičiūtė Ugnė 4 kl.

14. Dimaitė Ieva 5 kl.

15. Laurinavičiūtė Gabija I g. kl.



2017-2018 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Astrauskaitė Vanesa 1 kl.

2. Bendikas Titas 1 kl.

3. Šliktaitė Adrija 1 kl.

4. Kontrimaitė Goda 3kl.

5. Mockutė Gabrielė 3 kl.

6. Nekrošius  Nojus 3 kl.

7. Dimaitė Ieva 4 kl.

8. Orentas Mantas 4 kl.

9. Abraitis Andrius 6 kl.

10. Laurinavičiūtė Gabija 8 kl.

11. Tolevičiūtė Rugilė IV g. kl.