2020 - 2021 m.m. GABIŲ IR TALENTINGŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS

KONSULTACINIO CENTRO (AUKŠTESNIŲ GEBĖJIMŲ MOKINIŲ POREIKIŲ TENKINIMUI)  MOKINIŲ SĄRAŠAS

2020-2021 M. M.

Eil. Nr.

Mokinio pavardė, vardas

Klasė

Dalykas

1.

Antanaitis Gvidas

5

matematika 

2. 

Kazaitytė Milda

5

matematika 

3.

Rakauskaitė Julija

5

matematika, gamta

4.

Vaidotas Augustas

5

matematika, anglų kalba, gamta,

5.

Suchockis Lukas

5

anglų kalba, gamta

6.

Kačiulytė Gabrielė

5

IT, lietuvių kalba

7.

Dabušinskaitė Eglė

5

IT, lietuvių kalba

8.

Žebrauskas Danielius

5

IT

9.

Girniūtė Viktorija

6

matematika, gamta, istorija, geografija, IT, dailė, lietuvių kalba

10.

Nekrošius Nojus

6

matematika, anglų kalba, gamta, istorija, geografija, IT, lietuvių kalba

11.

Sinkevičiūtė Ugnė

6

matematika, anglų kalba, gamta, istorija, geografija, IT, dailė, lietuvių kalba

12. 

Šukauskas Audrius

6

matematika

13.

Kontrimaitė Goda

6

anglų kalba, geografija

14.

Mišeika Arijus

6

anglų kalba, geografija, IT

15.

Mockutė Gabrielė

6

anglų kalba, geografija

16.

Valinčiūtė Gabija

6

geografija

17.

Maziliauskas Kajus

6

geografija

18.

Aleksandravičius Titas

6

dailė

19.

Zavadzkytė Gabrielė 

lietuvių kalba

20.

Dimaitė Ieva 

7

lietuvių kalba, matematika, IT, istorija

21.

Petrikas Nojus

7

dailė

22.

Orentas Mantas

7

IT

23.

Klimavičius Arnas 

8

anglų kalba, matematika, IT, chemija, istorija

24.

Kinčiūtė Rugilė

8

dailė, istorija

25.

Žuklevičiūtė Skaistė

8

istorija

26.

Meiliūnas Eimantas

I g.

IT, matematika

27.

Tovtkevičiūtė Goda

I g.

matematika, istorija

28.

Abraitis Andrius

I g. 

IT, matematika , biologija

29.

Bliuvas Vilius

I g.

biologija

30.

Radzevičius Adrijus

I g.

chemija

31.

Kazakevičiūtė    Aidrija                                                       

I g.

biologija

32.

Žuklevičius Saulius 

II g.

IT, anglų kalba

33.

Ročka Emilis 

II g.

IT, anglų kalba

34.

Kaminskas Jokūbas

II g. 

biologija, tikyba

35.

Kriščiūnas Arnoldas 

II g. 

istorija

36.

Kaminskaitė Kotryna

II g.

lietuvių kalba, matematika, IT, tikyba, chemija, biologija, dailė

37.

Petrauskaitė Kamilė

II g.

tikyba

38.

Laurinavičiūtė Gabija

III g.

lietuvių kalba, matematika, IT, chemija, biologija, anglų kalba

39.

Girlevičiūtė Gabija

III g. 

istorija

40.

Vičiūnaitė Indrė

III g. 

istorija

41.

Dovidaitytė Greta

IV g.

biologija, chemija

42.

Žandaravičius Deividas

IV g.

matematika, IT, fizika

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė

Joomla templates by a4joomla