2019 - 2020 m.m. GABIŲ IR TALENTINGŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS

KAUNO R. ČEKIŠKĖS PRANO DOVYDAIČIO GIMNAZIJA

 

GABIŲ IR TALENTINGŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS

 

2019-2020 M. M.

 

Dalykas

Vardas / Pavardė

Klasė

Dėstantys mokytojai

 

 

 

Lietuvių kalba

 

  1. Ieva Dimaitė
  2. Skaistė Navasaitytė
  3. Kotryna Kaminskaitė
  4. Gabija Ramoškaitė
  5. Gabija Laurinavičiūtė
  6. Gabija Girlevičiūtė
  7. Deividas Žandaravičius
  8. Greta Dovidaitytė

6 kl.

8 kl.

I g. kl.

I g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

III g. kl.

III g. kl.

 

 

 

L. Litvinskienė

L. Šukytė

 

 

 

Anglų kalba

 

1.      Ugnė Sinkevičiūtė

2.      Nojus Nekrošius

3.      Arnas Klimavičius

4.      Kotryna Kaminskaitė

5.      Emilis Ročka

6.      Saulius Žuklevičius

7.      Arnoldas Kriščiūnas

8.      Gabija Ramoškaitė

9.      Gabija Laurinavičiūtė

10.  Gytis Berštautas

5 kl.

5 kl.

7 kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

II g. kl.

IV g. kl.

 

 

 

 

L. Berštautienė

D. Bradūnienė

J. Kaupienė

 

 

 

 

 

Matematika

 

 

1.      Viktorija Girniūtė

2.      Gabrielė Mockutė

3.      Nojus Nekrošius

4.      Ugnė Sinkevičiūtė

5.      Audrius Šukauskas

6.      Ieva Dimaitė

7.      Mantas Orentas

8.      Arnas Klimavičius

9.      Vilija Rakauskaitė

10.  Eimantas Meiliūnas

11.  Andrius Abraitis

12.  Kotryna Kaminskaitė

13.  Emilis Ročka

14.  Gabija Girlevičiūtė

15.  Gabija Laurinavičiūtė

16.  Deividas Žandaravičius

 

 

5 kl.

5 kl.

5 kl.

5 kl.

5 kl.

6 kl.

6 kl.

7 kl.

7 kl.

8 kl.

8 kl.

I g. kl.

I g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

III g. kl.

 

 

 

 

 

O. Kukcinavičienė

I.Subačienė

 

 

Chemija

 

 

  1. Emilis Ročka
  2. Kotryna Kaminskaitė
  3. Gabija Laurinavičiūtė
  4. Gabija Girlevičiūtė
  5. Greta Dovidaitytė

 

I g. kl.

I g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

III g. kl.

 

 

J. Girniuvienė

 

 

Istorija

 

 

  1. Nojus Nekrošius
  2. Ieva Dimaitė
  3. Arnoldas Kriščiūnas
  4. Indrė Vičiūnaitė
  5. Gabija Girlevičiūtė
  6. Gytis Berštautas

5 kl.

6 kl.

I g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

IV g. kl.

 

 

 

E. Simonaitienė

 

Geografija

 

 

 

  1. Ieva Dimaitė
  2. Arnas Klimavičius
  3. Goda Tovtkevičiūtė
  4. Indrė Vičiūnaitė
  5. Gabija Girlevičiūtė
  6. Deividas Žandaravičius
  7. Gytis Berštautas

6 kl.

7 kl.

8 kl.

II g. kl.

II g. kl.

III g. kl.

III g. kl.

 

 

 

 

D. Tovtkevičienė

 

Rusų kalba

 

 

  1. Aidrija Kazakevičiūtė
  2. Gabija Girlevičiūtė
  3. Kamilė Kontrimaitė

8 kl.

II g. kl.

II g. kl.

 

 

D. Bradūnienė

 

 

Biologija

 

 

 

  1. Skaistė Žuklevičiūtė
  2. Nedas Leskauskas
  3. Arnas Klimavičius
  4. Rugilė Kinčiūtė
  5. Aidrija Kazakevičiūtė
  6. Goda Tovtkevičiūtė
  7. Eivilė Račaitė
  8. Mantas Dovydaitis
  9. Andrius Abraitis
  10. Vilius Bliuvas
  11. Augustė Veržbavičiūtė
  12. Emilis Ročka
  13. Gabija Ramoškaitė
  14. Kamilė Orentaitė
  15. Arnoldas Kriščiūnas
  16. Jokūbas Kaminskas
  17. Kotryna Kaminskaitė
  18. Indrė Vičiūnaitė
  19. Gabija Girlevičiūtė
  20. Gabija Laurinavičiūtė
  21. Dovydas Puidokas
  22. Greta Dovidaitytė
  23. Mira Miakiševa
  24. Emilė Subačiūtė

7 kl.

7 kl.

7 kl.

7 kl.

7 kl.

8 kl.

8 kl.

8 kl.

8 kl.

8 kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

III g. kl.

III g. kl.

III g. kl.

III g. kl.

 

 

 

 

 

 

V. Vėlavičienė

 

 

Informacinės technologijos

 

 

  1. Nojus Nekrošius
  2. Ieva Dimaitė
  3. Arnas Klimavičius
  4. Skaistė Žuklevičiūtė
  5. Eimantas Meiliūnas
  6. Andrius Abraitis
  7. Emilis Ročka
  8. Gabija Laurinavičiūtė
  9. Deividas Žandaravičius

5 kl.

6 kl.

7 kl.

7 kl.

8 kl.

8 kl.

I g. kl.

I g. kl.

I g. kl.

 

 

 

I. Subačienė

 

Muzika

 

 

  1. Adrija Šliktaitė
  2. Kamilė Orentaitė
  3. Samanta Zavedskaitė
  4. Gabija Laurinavičiūtė

3 kl.

II g. kl.

II g. kl.

II g. kl.

 

 

 

  1. furmonas

 

PRADINIS UGDYMAS

 

 

  1. klasė

 

  1. Vasarė Steponaitytė (visi dalykai)
  2. Miglė Maziliauskaitė (lietuvių k.)
  3. Urtė Rekevičiūtė (lietuvių kalba)

 

Aldona Žotkevičienė

 

  1. klasė

 

  1. Akvilė Kamarauskaitė (lietuvių k., matematika)
  2. Liepa Dimaitė (lietuvių k., matematika)
  3. Paulina Leškutė (lietuvių k.)

Jolanta Girdauskienė

 

  1. klasė

 

  1. Titas Bendikas (anglų k., matematika)
  2. Adrija Šlikaitė (lietuvių k.)
  3. Emilija Simonavičiūtė (lietuvių k., matematika)

Diana Korsakienė

 

  1. klasė
  1. Gvidas Antanaitis (dailė)
  2. Elvinas Račas (kūno k.)

Jolanta Žėglevičienė

Joomla templates by a4joomla