Mes norime ir mokame švęsti

 

        Spalio 31-ąją JAV ir daugelis Europos šalių švenčia Heloviną. JAV šios šventės metu vaikai dėvi kostiumus ir vaikščiodami po namus prašo saldainių, o suaugusieji, taip pat persirengę kostiumais ir užsidėję kaukes, dalyvauja vakarėliuose. Airija iki šiol yra vienintelė pasaulio valstybė, kurioje Helovinas yra nacionalinė šventė, o vaikams visą savaitę nereikia eiti į mokyklą.Vis labiau Helovinas populiarėja ir Lietuvoje. Šią šventę ypač pamėgo jauni žmonės, kadangi galima pokštauti, krėsti šunybes.
        Mes šiemet taip pat nusprendėme per atostogas suruošti savo klasėje linksmą Helovino vakarėlį. Jam ruošėmės keletą dienų: ruošėme papuošimus klasei, pjaustėme moliūgus. Ant klasės lubų draikėsi voratinkliai, langai ir sienos buvo apklijuoti popieriniais šikšnosparniais, ant palangių švietė pačių išpjaustyti moliūgai.
        Spalio 31-osios vakarą visi rinkomės savo klasėje: apsirengėme helovino kostiumais, išsipiešėme veidus... Sutemus išėjome į kapines... Eidami klausėmės Kamilės pasakojamos šiurpios istorijos. Netoli kapinių, prie nedidelio ten esančio tvenkinio, stebėjome nedidelę vaidybinę scenelę apie dvasių siautulį tokią naktį.
        Vakarėlis tęsėsi klasėje. Mes žaidėme įvairiausius žaidimus, žiūrėjome siaubo filmą, daug šokome ir pokštavome. Kad nepraalktume, tėveliai pasirūpino, kad ant stalo būtų vaišių. Mums buvo labai smagu. Manome, kad ir kitais metais taip pat linksmai ir išradingai paminėsime šią šventę.

7 klasės mokinė Indrė Vičiūnaitė

Joomla templates by a4joomla