ŠVENTĖS AIDAI

 

Kiekvienais mokslo metais gražiausią rudens šventę - Mokytojų dieną mokykloje paminime ypatingai. Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus.

Tą dieną, vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti su vitaminų pilnais, linkėjimais papuoštais obuoliais. Pertraukų metu mokykloje skambėjo muzika bei auklėtinių sveikinimai ir specialiai jiems, mylimiems mokytojams, skirtos dainos.

IV klasė norėjo, kad mokytojai  atsipūstų, todėl  visoms klasėms pravedė 5 ir 6 pamokas. Pamokų metu mokytojai turėjo galimybę pasiklausyti visų laikų populiariausias mokytojų frazes,  įvertinti torto skonį bei pasimėgauti foto sesija.

IV klasė šventę užbaigė sporto salėje. Mokytojams buvo sudainuota daina apie kiekvieną mokomąjį dalyką bei  sušoktas šokis su mokytojų veidais. Kulminacija mokytojams tapo KTU ansamblis ,,Nemunas“. Mokytojai smagiai pašoko ir pasilinksmino. Tikimės, kad mokytojams šventė labai patiko. ☺

Subačiūtė IV klasė

Joomla templates by a4joomla