BŪSIMI PIRMOKAI PASIMATAVO SUOLUS...
Būsimieji pirmokai apsilankė savo būsimoje klasėje ir susipažino su mokytoja Jolanta. Vaikus pasitiko jauki aplinka, kupina šypsenų ir geros nuotaikos. Mažieji smalsiai apžiūrėjo klasę, susėdo į suolus ir pirmą kartą pasijuto tikrais mokiniais. Susitikimo metu vaikai turėjo galimybę artimiau pabendrauti su būsima mokytoja, kartu atliko įvairias smagias užduotis. Būsimieji pirmokai piešė raideles, lavino kūrybiškumą ir kruopštumą. Taip pat mokėsi trumpų eilėraštukų, dainavo daineles. Šis susitikimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų, padėjo drąsiau jaustis prieš artėjančius mokslo metus ir dar labiau sustiprino norą rugsėjį praverti mokyklos duris.
Mokytoja Jolanta
