Prieinamumo įrankis

                 Pagrindinis Puslapis  Ieškoti El. Paštas Mokyklos telefono numeris  Svetainės struktūra                                                                                                             Gimnazijos facebook nuoroda Google maps nuoroda Versija neįgaliesiems Informacija gestų kalba Informacija lengvai suprantama kalba

Open menu

PROJEKTAS „GYVENU SVEIKAI – RENKUOSI ATSAKINGAI“

          Gimnazijoje jau ketvirtus metus iš eilės vykdomas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektas. Projekto tikslas – ugdyti mokinių atsakingą požiūrį į savo sveikatą, skatinti sveiką gyvenseną, stiprinti socialinius įgūdžius, bei formuoti gebėjimą priimti atsakingus sprendimus, atsisakant žalingų įpročių. Šiais metais projektas vykdomas pavadinimu „Gyvenu sveikai – renkuosi atsakingai“. Viena iš projekto veiklų - tradiciniu tapęs žygis „Sukamės ratu” , kuriame dalyvavo 5–8 klasių mokiniai. Žygio metu mokiniai ne tik aktyviai leido laiką gamtoje, bet ir dalyvavo įvairiose komandinėse orientacinėse rungtyse ir sportinėse varžybose. Veiklų metu mokiniai mokėsi bendradarbiauti, dirbti komandoje, stiprino tarpusavio ryšius, ugdė fizinį aktyvumą ir patyrė daug gerų emocijų. Žygeiviai džiaugėsi puikiu oru, gražia gamta ir prasmingai praleido laiką kartu.

Socialinė pedagogė Silvija Nekrošienė,

Mokinio padėjėja Aleksa Bubliauskė,

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Enrika Bučienė

  © 2026. Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija. Visos teisės saugomos.

Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.