PRADINUKŲ KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ
Gegužės 14 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai vyko į Klaipėdą. Jūrų muziejuje pamatė įvairių žuvų, kriauklių, pingvinų, susipažino su ruonių gyvenimu. Delfinariume stebėjo įspūdingą delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą. Pėsčiomis pasivaikščiojo po Klaipėdos senamiestį, gėrėjosi mažomis skulptūromis ir laivais.
Mokiniai patobulino pažinimo, kultūrinę, komunikavimo kompetencijas.
Pradinių klasių mokytojos
