NACIONALINĖ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ - 2026
Balandžio 23–29 dienomis vyko turininga Nacionalinė bibliotekų savaitė, kvietusi mokinius – pažinti knygos pasaulį ir “skaityti tarp eilučių” Mokiniai gilino žinias bibliotekoje – ieškojo knygų, jas pristatė, dalyvavo literatūros pamokose, viktorinose bei skaitė kūrinių ištraukas. Visa savaitė priminė, kad knyga – tai ne tik tekstas, bet ir kelionė, patirtis bei kūryba. Dėkoju lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Skaistei ir Gabrielei bei 5-9 klasių mokiniams už smalsumą ir įsitraukimą!
Gimnazijos bibliotekininkė L. Litvinskienė
