Prieinamumo įrankis

                 Pagrindinis Puslapis  Ieškoti El. Paštas Mokyklos telefono numeris  Svetainės struktūra                                                                                                             Gimnazijos facebook nuoroda Google maps nuoroda Versija neįgaliesiems Informacija gestų kalba Informacija lengvai suprantama kalba

Open menu

UŽGAVĖNĖS GIMNAZIJOJE

          Kovo 4 d., antradienį, vidurdienį, gimnazijoje prasidėjo šurmulys: koridoriais keliavo persirengėlių – velnių, bobų, daktarų ir visokių kitokių padarų  eisena, aplankydama 1-8 klasių mokinius, administraciją, valgyklos darbuotojas. Linkėdami greičiau sulaukti pavasario, kur buvę,  kur nebuvę, ,,daktarai‘‘ rūpinosi mokytojų ir mokinių sveikata, pasitelkdami ,,Gyvybės eleksyrą‘‘, ,,Tinktūrą nuo pasiutligės‘‘. Lašininis vaišino lašiniais su duona.

          Kiek vėliau, šėlionės persikėlė į lauką, prie Užgavėnių laužo. Stebėjome Lašininio ir Kanapinio dvikovą, žaidėm, šokom, žiemą varėm lauk... Žiemos išvarymą vainikavo gražuolės Morės išsiuntimas į dausas.

          Ačiū visiems dalyvavusiems ir smagiai leidžiant laiką kartu!

7 klasė

  © 2026. Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija. Visos teisės saugomos.

Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.