SPORTO ŠVENTĖ – VEIKSMO BANGA

          Penktadienį, birželio 7 d., Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos erdvėse su dideliu šurmuliu nuvilnijo sporto šventė – „Veiksmo banga“. Jos iniciatorius - Čekiškės bendruomenės centras, kuris laimėjo projekto „Fizinio aktyvumo ir sporto projektų programos įgyvendinimas“ finansavimą iš Kauno rajono savivaldybės biudžeto. „Veiksmo banga“ - pirmasis renginys iš projekto „Gyvenk sveikai, judėk su bendruomene“. Projekto tikslas skatinti bendradarbiavimą su aplinkinių seniūnijų bendruomenėmis bei fizinio aktyvumo skatinimas. Birželio 14 d. dieną bus vykdoma antroji projekto veikla – Pėsčiųjų žygis iš Prienų kaimo į Čekiškės miestelį. 

          Į sporto šventę „Veiksmo banga“ susirinko gimnazijos bendruomenė, Čekiškės miestelio bendruomenės ir aplinkinių seniūnijų sporto entuziastai. Dalyviai išbandė įvairias veiklas – Goball (Didbačių futbolą, Gladiatorių kovas, Pripučiamą biliardą), įdomiąsias estafetes, žaidė paplūdimio tinklinį, krepšinį, kvadratą. Sporto salėje vyko Karate užsiėmimai, o aktų salėje trenerė mokė šokio „Zumba“ pradmenų. Laisvu nuo varžybų metu, dalyviai leido laiką ant pledukų žaisdami stalo žaidimus, bendraudami. 

          Popietė pralėkė akimirksniu. Veikla keitė veiklą, nebuvo nei minutės laiko nuobodžiauti. Šventės pabaigoje buvo įteikti apdovanojimai aktyviausiems sporto dalyviams bei nugalėtojams. Šventei pasibaigus išsiskirstėme puikios nuotaikos bei fiziškai sustiprėję su viltimi, kad ir kitais metais vyks tokia pat šventė. 

Čekiškės bendruomenės centro pirmininkė Laimutė Rutkauskienė

© 2024 All rights reserved

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija