Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:55
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 901
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1326472
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:28
 

8 klasės mokinius KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ ir AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ respublikiniame konkurse – parodoje „Žiemos puokštė“, laimėjusius
I - ąją vietą ir  jų mokytojus Laimutę Berštautienę ir Virgilijų Berštautą.
 
MES SEIME
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:26
  

Dalyvavome viktorinoje „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“. Įdomu, naudinga dar kartą prisiliesti prie istorijos, valstybės kūrėjų darbų ir idėjų.
 
EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:25
 
 
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 06 13:16


Gruodžio 4 d. 7.55 val. Advento vainiko ir kalėdinės eglutės įžiebimas gimnazijos vestibiulyje.


Gruodžio 4 - 7 d. – Konkursas Advento vainikas“. Visos klasės nupina adventinius vainikus ir padeda juos ant palangės prie savo klasės. Gražiausieji bus apdovanoti.


Gruodžio 17 d. (pirmadienis) - visus kviečiame dalyvauti foto parodoje „Kalėdų belaukiant“ (iki gruodžio 13 d. atneškite savo darytas žiemos ir Kalėdų džiaugsmų nuotraukas į 325 kab. Jas eksponuosime ant stiklinės sienelės laiptinėje, išrinksime meniškiausias ir jų autorius apdovanosime). Per visas pertraukas kviečiame dalyvauti kalėdinėje loterijoje, kurios metu surinktos lėšos bus skiriamos dovanėlėms Globos namuose gyvenantiems seneliams. Šventinė loterija vyks 1 aukšto vestibiulyje.

Kviečiame dalyvauti Pyragų dienoje (surinktos lėšos bus skiriamos dovanėlėms Globos namuose gyvenantiems seneliams).


Gruodžio 18 d. (antradienis) Etnografinė popietė su humanitarinių mokslų daktare Daiva Šeškauskaite. Kalėdinių vainikų vertinimas ir apdovanojimai.


Gruodžio 19 d. (trečiadienis) Siurprizų diena. Kiekviena klasė bet kuriuo dienos metu paruošia (padaro ar įteikia) siurprizą iš anksto burtų keliu išsitrauktai klasei. Burtai vyks gruodžio 6 d.


Gruodžio 20 d. (ketvirtadienis) Padėkos diena. Per visas pertraukas apkabiname ir padėkojame visiems, kas mums brangūs. Visą dieną rašome laiškus, atvirukus draugams, mokytojams, darbuotojams, visiems, kuriems norime padėkoti už visus šiuos metus. (padėkos laiškus ir atvirukus mesime į stebuklingą  Kalėdų pašto dėžutę. Adresatams išdalinsime penktadienį).

Gruodžio21 d. (penktadienis)Šventinė diena. Visi pasipuošę ruošiamės Šv. Mišioms ir adventinei popietei bažnyčioje. Klasėse vyksta šventinės popietėlės.  Šv. Mišios ir adventinė popietė Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje.


Dovanokime vieni kitiems GERUMĄ: darykime siurprizus, šypsokimės -  BUDĖKIME IR LAUKIME KRISTAUS GIMIMO ŠVENTĖS!!!


 
PROJEKTO ,,PAŽINK VALSTYBĘ” BAIGIAMASIS RENGINYS
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 06 13:15
 

Lapkričio 30d. II g. klasės mokiniai, vyko į Švietimo ir mokslo ministeriją, ten pristatėme projekto ,,Pažink valstybę” atliktą darbą apie mokinių užimtumą po pamokų. Jį skaitė Deividas, Karolina, Gytis ir Greta, o kiti klausėsi ir palaikė pranešėjus. Greta ir Deividas buvo pakviesti prie apskrito stalo ir aptarinėjo kitų mokyklų pristatymus, uždavinėjo įdomius ir aktualius klausimus, bandė ieškoti kompromisų. Po renginio vykome į ,,Valstybės pažinimo centro” edukacinę erdvę, kurioje galėjome matyti kaip funkcionuoja valstybė, bei jos kūrime dalyvauja piliečiai. Dar aplankėme parodą - seansą ,,Nepamirštamos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos”, garso takeliai sukūrė skirtingų laikotarpių nuotaiką, žadino vaizduotę. Kupini įspūdžių, naujų idėjų ir minčių grįžome namo.

Mokykla - didžiulė jėga, lemianti tautų bei valstybių likimą pagrindiniais švietimo sistemos dalykais ir principais.

Deivina Bendikaitė II g. kl.


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/