Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 05:49
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2299365
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

„SNIEGO GNIŪŽTĖS“ STOVYKLA GIMNAZIJOJE
Ketvirtadienis, 2020 Rugpjūtis 06 19:37
  

Paskutinę liepos mėnesio dieną mūsų gimnazijoje startavo Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama „Sniego gniūžtės“ stovykla. Į stovyklą rinkosi šimtas 8-12 klasių mokinių iš Kauno, Marijampolės, Kėdainių ir kitų Lietuvos regionų. „Sniego gniūžtė“ – tai programa, skirta jaunimui, kuri daugiausia dėmesio teikia tabako ir alkoholio vartojimo prevencijai bei teisingų sprendimų priėmimo ugdymui. Ypatinga tai, kad stovyklos programą kuria ir įgyvendina patys paaugliai, kuriems aktualus jaunimo, galinčių gyventi ir linksmintis be svaigalų gyvenimo būdas. Stovykloje kuriama atmosfera leidžia kiekvienam dalyviui būti savimi, atsipalaiduoti, išsakyti savo mintis, išreikšti emocijas bei tobulinti stiprios asmenybės puses. Stovyklos gyvenime veiklos vykdomos atskirose grupelės (po 9-11 dalyvių) bei bendruosiuose užsiėmimuose. Darbą grupelėse veda patys mokiniai bei studentai, sukaupę didelę patirtį tokio pobūdžio užsiėmimų organizavimo srityje. Užsiėmimai grupelėse grindžiami komandinio darbo principu, kurių metu skatinamas dalyvių bendradarbiavimas, savęs pažinimas, nuomonės išreiškimas. Bendrųjų užsiėmimų metu stiprinamas tarpusavio bendradarbiavimas, dalyviai susipažįsta vieni su kitais, smagiai leidžia laiką.

Šioje stovykloje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Aistė Navasaitytė bei Deividas Žandaravičius. Deividas „Sniego gniūžtės“ stovyklos daugkartinis dalyvis ir Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ administracijos narys. Paklaustas, kodėl Lietuvos jaunimo sąjunga pasirinko stovyklą rengti būtent šioje gimnazijoje, jis atsakė: „Pasirinkome todėl, kad ši gimnazija draugiška kitiems“.

Atvykę stovyklos dalyviai išties buvo maloniai nustebinti jaukia gimnazijos atmosfera, moderniomis klasėmis, renovuota didžiule sporto sale, puikia gimnazijos valgykloje gaminamo maisto kokybe bei skoniu.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Žičkuvienė


 
KVIETIMAS
Pirmadienis, 2020 Liepa 27 14:36
 

Laikas nesustabdomas. Jis skuba, lekia neklausdamas kur ir kodėl. Rodos, ką tik pravėrėme pirmos klasės duris, o jau laikas išsiskirti. Šie metai buvo kupini išbandymų, netikėtų įvykių, iššūkių ir supratimo, kaip viskas trapu, nenuspėjama, nepakeičiama...

Rugpjūčio 6 d. (ketvirtadienį) 19 val. maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje Atestatų įteikimo šventėje, kuri vyks Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje.

Pagarbiai, 

67 laidos abiturientai:

Emilija, Gytis, Lukas, Kamilė, Domantas, Deimantas, Mira,

 Lukas, Kristina, Donatas, Ieva, Eligijus, Martynas, Klaudijus


 
GEROS VASAROS
Trečiadienis, 2020 Liepa 01 22:44
 
Dėkojame mokytojams už sąžiningą ir kruopštų darbą, už jų susitelkimą ir vieningumą įveikiant mokymosi virtualioje erdvėje iššūkį. Karantinas atskleidė, koks svarbus yra visų – mokyklos darbuotojų, mokinių, tėvų santykis. Ačiū visiems tėveliams už pagalbą. Linkime moksleiviams linksmos, šiltos, kvapnios, spalvotos, turiningos ir  kupinos naujų atradimų vasaros.

Visiems gerų atostogų ir iki susitikimo rugsėjo 1-ąją dieną.

Gimnazijos administracija


 
 
 
DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS
Trečiadienis, 2020 Liepa 01 22:39
 

2019-2020 M. M. GERIAUSIEJI:

 1. Maziliauskaitė Miglė – 1 kl.
 2. Nagreckytė Eva - 1 kl.
 3. Rekevičiūtė Urtė – 1 kl.
 4. Steponaitytė Vasarė – 1 kl.
 5. Jaremičiūtė Rusnė – 2 kl.
 6. Bartaševičiūtė Kotryna – 2 kl.
 7. Šaltys Augustinas – 2 kl.
 8. Leškutė Paulina – 2 kl.
 9. Dimaitė Liepa – 2 kl.
 10. Astrauskaitė Vanesa – 3 kl.
 11. Bendikas Titas – 3 kl.
 12. Mockutė Deimantė – 3 kl.
 13. Šliktaitė Adrija – 3 kl.
 14. Nekrošius Nojus – 5 kl.
 15. Girniūtė Viktorija -  5 kl.
 16. Laurinavičiūtė Gabija – II g. kl.

 
GIMNAZIJOJE STARTUOJA PROJEKTAS „KOKYBĖS KREPŠELIS“
Antradienis, 2020 Birželis 16 17:56
 


Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto tikslas – pagerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, įgyvendinant pokyčius savivaldybėse ir mokyklose.

Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino mokyklų sąrašą, kurios gaus kokybės krepšelį – tikslines  lėšas, skirtas mokinių ugdymosi pasiekimams gerinti. Mokyklas, tarp jų ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnaziją, atrinko speciali komisija, kurią sudarė Švietimo ir mokslo ministerijos, Nacionalinio egzaminų centro, Ugdymo plėtotės centro, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Švietimo padalinių vadovų asociacijos atstovai. Mokykloms atrinkti buvo naudojami mokinių pasiekimų patikrinimo, brandos egzaminų  ir mokyklų išorinio vertinimo duomenys bei atsižvelgiama, kokia mokinių savijauta toje mokykloje, kokia mokyklos palaikoma kultūra, mokinių pasiekimai, ar mokytojai stengiasi padėti vaikams, atėjusiems iš socialinės rizikos šeimų. Lėšos bus skiriamos 5–8 klasių mokinių pasiekimams gerinti. 

Gimnazijoje sudaryta projekto įgyvendinimo darbo grupė, kuri remdamasi mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo ir išorinio vertinimo išvadomis su savivaldybe bei projekto vykdytoju parengs dviejų mokslo metų trukmės mokyklos veiklos tobulinimo planą. Birželio 15 d. įvyko susitikimas su ŠMSM paskirta konsultante Jolanta Gulbiniene, kuri padės projekto įgyvendinimo darbo grupei parengti planą  ir stebės, kaip sekasi jį įgyvendinti.

Kokybės krepšelis sumažins mokinių, nepasiekiančių pagrindinio pasiekimų lygmens, skaičių ir padidins mokinių, pasiekiančių aukštesnį pasiekimų lygmenį, skaičių. Taip pat prisidės prie ugdymo kokybės skirtumų mažinimo tiek tarp savivaldybių, tiek tarp atskirų bendrojo ugdymo mokyklų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/