Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 05:05
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1164
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2410837
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

RAJONINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ NUOTRAUKŲ KONKURSAS ,,KAS MANO LĖKŠTĖJE?“
Antradienis, 2020 Gegužė 19 21:18
 

Mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai:  Urtė Zavadskaitė ir Arminas Maziliauskas dalyvavo nuotraukų konkurse ir tapo nugalėtojais. Jų nuotraukos bus patalpintos 2021 metų pradinukų kalendoriuje.
 
TIKYBOS OLIMPIADA „GARSTYČIOS GRŪDAS – 2020“
Sekmadienis, 2020 Gegužė 17 08:47
 

Pirmąją karantino dieną mokydamiesi nuotoliniu būdu (kovo 30 d.), mūsų gimnazijos mokiniai, kurie lanko tikybos pamokas, kartu su dar 50 Kauno arkivyskupijos švietimo įstaigų 8 klasės mokinių dalyvavo tikybos olimpiadoje "GARSTYČIOS GRŪDAS-2020".

Nors prizinių vietų aštuntokai neužėmė, bet aktyviai bei garbingai atstovavo gimnazijai. Geriausiai sekėsi atlikti užduotis ir surinko daugiausiai balų: Aidrija Kazakevičiūtė - 33 , Rytis Rimkus - 31, Skaistė Navasaitytė - 30, Dabušinskaitė Greta - 29, Andrius Abraitis – 28 iš 40. Džiaugiuosi jų rezultatais.

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
NACIONALINĖS ŠVIETIMO AGENTŪROS EKSPERTŲ ĮVERTINIMAS
Ketvirtadienis, 2020 Gegužė 14 20:40
 

Per Nacionalinį 2,4,6,8 klasių mokinių pasiekimų patikrinimą tikrinamos ne vien mokinių žinios ir gebėjimai, bet ir teiraujamasi  apie mokinių savijautą, mokyklos mikroklimatą, kultūrą  bei patyčias. Patyčių situacijos mokykloje rodiklis apibūdina mokyklos mokinių nuomonę apie elgesį mokykloje, kai mokiniai žemina, skaudina vieni kitus. Mokyklos klimato rodiklis apibūdina mokyklos mokinių savijautą mokykloje ir klasėje, mokymuisi palankią aplinką pamokų metu, vyraujančias elgesio normas. Mokyklos kultūros rodiklis apibūdina mokykloje vyraujantį socialinį-psichologinį klimatą. Šių situacijų mokykloje rodiklis apskaičiuojamas naudojantis mokinių užpildytų klausimynų duomenimis. Nacionalinės švietimo agentūros ekspertai, remdamiesi mokinių atsakymais, išgrynino trisdešimt šalies mokyklų , kuriose jungtinis geros patyčių situacijos rodiklis, geros savijautos mokykloje rodiklis, jungtinis mokyklos kultūros rodiklis šeštose ir aštuntose klasėse yra geriausias. Pagal tai mūsų gimnazija (2019 metų rezultatai) Reitingų žurnalo sudarytoje suvestinėje yra aukštoje aštuntoje vietoje.

Siekiant sumažinti patyčių mastą, mūsų gimnazijoje vykdoma patyčių prevencijos programa, mokytojams ir tėvams rengiami mokymai. Aktyviai šioje srityje darbuojasi ir gimnazijos Mokinių taryba. Patys mokiniai teikia nemažai įvairių iniciatyvų, pasiūlymų. Didelę įtaką patyčių prevencijai mūsų gimnazijoje turi graži bei saugi aplinka. Svarbu, kad kiekvienas mokinys jaučia, kad suaugusieji domisi situacija mokykloje, kad gimnazijoje jis gali pasirinkti savo mėgstamą popamokinę veiklą. Visa mūsų gimnazijos bendruomenė džiaugiasi atnaujintomis ugdymo(si) ir poilsio erdvėmis gražia aplinka, kas taip pat skatina mokinius elgtis gražiai ir kultūringai.

Gimnazijos direktorius R. Saltonas


 
ANTROKŲ ŽEMĖS MENAS.
Trečiadienis, 2020 Gegužė 13 07:56
 

Daugiau laiko praleidžiame lauke, sportuojame, žaidžiame ir kuriame. Antrokų Žemės menas.
 
MOKYKLOS ILGESYS SMUIKELIO MELODIJOJE
Trečiadienis, 2020 Gegužė 13 07:52
  Get Adobe Flash player

Antrokė Rusnė J. savo nuotaiką, draugų ir mokyklos ilgesį pasakoja smuikelio melodijomis...

Šaunuolė, Rusnė ! 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/