Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:27
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1164
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2410783
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

NETIKĖTA VARŽYBŲ SEZONO PRADŽIA IR PABAIGA
Šeštadienis, 2020 Rugsėjis 19 11:58
 

Dėl COVID-19  pandemijos buvo atšauktos visos moksleivių kordinio automodelių  varžybos, todėl Estijos automodeliavimo federacijos prezidento Lembit Vaher kvietimas atvykti į Estijos GP varžybas ir moksleivius buvo maloni staigmena. Varžybose galėjo dalyvauti tik FEMA reglamentą atitinkantys automodeliai su žvakiniais varikliais, todėl mūsų komanda buvo išskirtinai maža: Eimantas Meiliūnas ir  Danielius Petrauskas. Gaila, kad trauma sutrukdė vykti į varžybas Edvinui Leskauskui.  Nudžiugino varžybų organizatorių pastebėjimas, kad mūsų dalyvavimas suteikė varžyboms tarptautinį statusą, nes be mūsų buvo tik Estijos automodeliuotojai.

Apie rezultatus. Eimantas Meiliūnas III vieta E-2,11 Junior klasėje ir V vieta E-3B klasėje. Danielius Petrauskas VI vieta E-3B klasėje. 

Vadovas R. Kochanauskas


 
PASIRAŠYTA SPORTO PASKIRTIES INŽINERINIŲ STATINIŲ STATYBOS PROJEKTO VYKDYMO SUTARTIS
Trečiadienis, 2020 Rugsėjis 09 21:05
 

Mokslo metų pradžios išvakarėse, rugpjūčio 31 dieną, dienraštyje Kauno diena“   Vilmos Kasperavičienės straipsnyje “Atnaujintų pakaunės stadionų laukia ir moksleiviai, ir bendruomenės“  Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas M. Rikteris teigė, kad dar šiemet  Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje bus pradėtas atnaujinti natūralios vejos stadionas ir įrengtas kartodromas. Gimnazijos moksleiviai yra šios srities lyderiai šalyje, yra pelnę nemažai apdovanojimų, tad jie nekantriai laukia kartodromo, kad ir toliau galėtų puoselėti ir garsinti gimnazijos tradicijas. Lietuvoje tėra vos keletas kartodromų, todėl norime, kad kartodromas Čekiškėje atitiktų tarptautinius reikalavimus, o automobilių modeliai čia galėtų išvystyti iki 200 km/val. greitį. Tai bus išskirtinis objektas Kauno rajone, į kurį investuosime apie 300 tūkst. eurų , – neabejojo administracijos direktoriaus pavaduotojas.

 Rugsėjo 8 dieną  Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas ir UAB „Žaliasis servisas“ direktorė Laimutė Rybakovienė pasirašė projekto „Sporto paskirties inžinerinių statinių Mokyklos g. 14, Čekiškė, Kauno r. sav. statybos projektas“ Nr. 128.1.19 –KS statybos rangos darbų ir darbo vykdymo sutartį. Objekto finansavimas vykdomas „Kauno rajono 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos“ priemonės „Jaunimo įtraukimas į kaimo plėtros procesus“ veiklos sritį „Infrastruktūros, reikalingos jaunimo užimtumui didinti sukūrimas ir atnaujinimas“ (kodas LEADER-19.2-SVA-6.2). 

„Investicija į jaunimą, į jo užimtumą, sporto bazes duoda vaisius, todėl siekiame gerinti sporto erdves. Aišku, džiaugsimės, jei po kelerių ar keliolikos metų išaugs sportininkai, kurie garsins rajoną ir Lietuvą, tačiau labai svarbu ir tai, kad šiandien moksleiviai gali turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį. Visos aikštelės atrakintos ir po pamokų, jaunuoliai gali susitikti, pabendrauti, paspardyti ar pamėtyti kamuolį. Tai padės jaunimą atitraukti nuo kompiuterių ir duos daugiau teigiamų rezultatų“, – tvirtino „Kauno dienos“ straipsnyje M. Rikteris.


Parengta pagal: https://www.krs.lt/savivaldybe/naujienos/atnaujinti-stadionai/
 
DĖKOJAME
Antradienis, 2020 Rugsėjis 08 18:33
 

Už pagalbą tvarkant gimnazijos aplinką ūkininkams ir rėmėjams: VAIDUI NAGRECKIUI, VALDUI BUBLIAUSKUI, VACLOVUI VASILIAUSKUI. Nuoširdžiai dėkoja gimnazijos bendruomenės vardu direktorius Ričardas Saltonas.

 
Antradienis, 2020 Rugsėjis 08 18:25

Mielieji,

Su džiugesiu pranešame, kad jūsų mokykla buvo nominuota LRT ir ISM universiteto organizuojamuose mokyklos lyderės rinkimuose.

Kviečiame balsuoti ir paskatinti savo mokyklų bendruomenes įsitraukti į balsavimą, pasidalinant šiuo laišku ar video savo informaciniuose kanaluose (internetinėje svetainėje, socialiniuose tinkluose ir t.t.).

Trijų laimėjusių mokyklų atstovai, siekiantys šiuolaikiškos mokymosi kokybės, bus kviečiami nemokamai studijuoti ISM Švietimo lyderystės studijų programoje, o moksleiviai laimės specialias pertraukų erdves.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite manomokykla.lrt.lt.


  Get Adobe Flash player
 
RUGSĖJO 1-OJI – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA
Antradienis, 2020 Rugsėjis 08 17:52
  

          Rugsėjis... Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.
       Į gimnaziją nešini kardelių žiedais žingsniavo pradinukai, vyresnių klasių mokiniai. Į mokyklą kartu su tėveliais rinkosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Rugsėjo 1-oji šiemet neįprasta, be šv. Mišių, ji vyko gimnazijos kiemelyje. Šmaikščiai ir gyvai renginį vedė puikus duetas: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė ir gimnazijos MT pirmininkas Deividas Žandaravičius. Svečiai sveikino mokinius, sugrįžusius semtis naujų mokslo žinių, linkėjo aukštų pasiekimų. Šauniausioms gimnazijos klasėms įteiktos pereinamosios profesoriaus Prano Dovydaičio taurės.
          Kiekviena Rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Visiems gražių ir prasmingų naujųjų mokslo metųǃ

IV g. klasės mokiniai


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/